SLOVAN SKP - FC JISKRA 2008 10:3 (6:2) ml. Žáci

Domča, Eliška,Tom, Siki, Vojta B., Adam, Liam, Christián, Pepa D., Tadeáš, Olda, Kristián, Pepa S., Lukáš, Vojta K.

Šmoulinky a šmoulíci nastoupili bez zraněné Vanesy. V počátku utkání se pět minut pokoušeli procitnout ze spánku. Až vše probudil Tadeáš, který svým typickým způsobem proběhl polem a svoje sólo zakončil nekompromisně - 1:0. 7. Na druhé straně musel být ostražitý kocour Tom. Včasným vyběhnutím zamezil hostům vyrovnat. 8. Tadeáš proběhl kolem obránců, nahrál balon před bránu a Pepa Dvořáček svým prvním gólem zvyšuje na 2:0. V další fázi vynikl hostující gólman Adam Hlava, když svými zákroky z diáře Dominika Haška dvakrát vychytal Tadeáše. Ve 12. Jiskra podnikla útok po levé straně, za obranu si naběhl Maxim Babyč - 2:1. Ve 14. a 17. navýšil skóre Tadeáš, když před gólem na 4:1 obětaví králíčci dvakrát zachraňovali na brankové čáře. Hoši z Králík statečně bojovali a zaslouženě snížili stav ve 21., když se trefil Michael Milták - 4:2. Minutu poté odpověděl opět Tadeáš, který šikovně zakroutil balon do sítě z TK. 29. Šutér Táďa - 6:2. 32. Tadeáš připravil jako na podnose balon před prázdnou bránu Pepovi Sabáčkovi. Ten ve vší snaze balon do brány nedostal.

Ve druhém dějství nejprve v 39. Tadeáš vybídl k zakončení Pepu D. Ten však zcela opuštěnou klec minul. V dalším průběhu opět čaroval hostující gólman Adam Hlava. 43. + 46. dva rohové kopy šmoulíků, dva nacvičené signály. Christiánovy přesné centry uklidil Táďa hlavou přesně a stav se vyšplhal na 8:2. 55. Tadeáš prošmrdlal balon obranou hostů a umí zakončit i levou - 9:2. V 63. předvedli pěkný fotbalový moment i hráči Jiskry. Tomáš Vacek zpětnou přihrávkou našel volného Michaela Miltáka, který snížil na 9:3. 70. Tadeáš našel přesným pasem Adama, také s ornitologickým příjmením, který mířil "z jedné" přesně - 10:3. Slovan se opět vyhoupl do čela tabulky KP, které bude příští týden obhajovat v Dolním Újezdě.