SLOVAN SKP B - TJ SOKOL POMEZÍ 0:0

D. Vykydal (44. Aberle), Malach, Huryta, Novotný, Ondrejka, Štrajt st. (69. Plát), Kalus, P. Šatník, Polák, Kudyn, Štěpánek Roz: B. Jurníček (Kubalák, Sosík), 50 diváků, SNB 2:7, SM 5:6, F 11:11, RK 4:6, OFS 1:2, ŽK 1:1 (Kalus - Soukup)

V utkání OP hrála naše záloha s premiantem soutěže. Pro nemoc chyběli "Béčku" mladíci. Sestavu však vyztužil po delším časem velezkušený plejer Vašek Huryta, který přenechal devadesát minut hlídání potomka na své paní. Dvacet minut se neudálo nic, co by mohlo být sepsané do článku. První zahrozili hosté, ale Šmíd na dobrý pas nedosáhl. Hosté předvedli dobrou kombinaci i ve 27., zakončení končí v oblacích. 29. domácí kontrovali akcí Štěpánka. Pedro běžel sám na gólmana Slováka. Obránce Hladík však předvedl nádherný obranný zákrok a skluzem poslal balon do bezpečí. Ve 32. zkouší pozornost Slováka P. Šatník. Střela nebyla gólová. 39. nejprve Vykydal maří šanci hostí, následný brejk Štěpánka končí v ornitologické říši. 44. zraněného gólmana Davida Vykydala střídá, k překvapení všech přítomných, legenda Slovanu - útočník Martin Aberle. Pan rozhodčí odpískal za půlku mače jen pět faulů! Tutovky 0:0, stav 0:0 - jde se na čaj.
Druhý poločas začal střelou hostujícího Pořízka, který cíl těsně minul. 49. jeho parťák Mojdl mířil do stejného místa. 60. Pomezí založilo ve vápně domácích velký požár, po několika odrazech dokonce poskakovala meruna po břevně brány, aby poté putovala na kopačky hostujících hráčů, kteří mohli dvakrát po sobě skórovat, ale Martin Aberle vytáhl dva zákroky z říše snů. To bylo něco - něco mezi nebem a zemí. Dvakrát vytrčil svou končetinu do dráhy gólových střel. "Abé" v roli "Čáryfuka" požár uhasil. 68. pěkný manévr Šatníka, centr na nabíhajícího Štrajta, ale Venca balon zasáhl jen špičkou kopačky a Slovák balon lapil. Martin Aberle předvedl ještě jednu parádu z učebnice gólmanské techniky, když vyběhl na centr daleko z brány a pěstí jednoruč vyboxoval balon daleko od brány. V 82. a 83. stojí za zaznamenání dvě akce. Nejdříve hostujícímu Hegrovi v šanci utřel nos míč mířící od postranní čáry, na druhé straně Kalusův nápad poslal "Falbr" Šatník do nebe. " Béčko" je stále blízko koncové lampy pelotonu Okresní ligy. Za týden míří do Sebranic.