SLOVAN SKP B - HRADEC n. S. 0:1 (0:0)

Trnka, Malach, D. vykydal, Š. Škrabal, Ondrejka, Kalus (64.Doseděl), Fréhar, Chalupa, Sýkora (52. Aberle), Frolo, Straka (35. Polák) ROZ: Nečas (Kučera, Heger), SNB 3:4, SM 4:6, Rohy 4:5, Fauly 12:10, ŽK 1:3 ( Malach - Nekvinda, Škeřík, Richter)

Utkání Okresního přeboru

Domácí dorostenci měli volný los, tak byli čtyři nominováni k tomuto utkání. Hned ve 4. dal o sobě vědět jeden z nich. Matyáš Sýkora vystřelil z úhlu nepříjemnou střelu, se kterou měl Šperka problémy. Vojta Šperka před pěti lety chytal ve Slovanu. Zkušený tým Hradce měl více balon na svých kopačkách, ale šanci si žádnou nevypracoval. Náznakem byla akce ze 20. minuty, kdy centr Juříka zakončil hlavou Marek nepřesně. Domácí kontrovali ve 22. Na Vykydalův centr si naběhl Sýkora, merunu zasáhl ve skluzu jen špičkou kopačky, což byla pro gólmana mňamka. Ve 30. rychlá akce hradeckých byla zastavena brzdou Malacha, kterou nakonec ohodnotil po poradě s asistentem sudí ŽK. 34. kombinaci hostů nezakončil Marek tak, jak by chtěl a skóre se neměnilo. V nastavení první půle si chtěl vymodlit faul hostující D. Jukl. Arbitr zůstal v klidu.
Druhý poločas začal akcí hradeckých. Ve 48. D. Vykydal fauloval forvarda a sudí ukázal na bílý puntík. Lukáš Jukl však balon doslova zakopl. Jeho střela letěla vysoko i daleko od klece domácích. 54. Bob Chalupa převzal balon na hraně ofsajdu, vběhl do vápna, snažil se prostřelit Šperku, ale ten požár dobrým zákrokem uhasil. V 60. hořelo na druhé straně. Rychlá akce hostů, dobrá finální přihrávka a Jiroušek chybu domácích trestá vedoucím gólem - 0:1. V 65. se Doseděl proháčkoval do šestnáctky, přihrávku cílil Polákovi, který balon chytře nakopl patou. Šperka byl však z brány včas. 69. pěkná akce domácích, Aberle poslal uličku mezi obránce Fréharovi, který balon ve skluzu jen pošimral. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale "loženku" si už žádný tým nevypracoval. V nadstavbě pološance Petra Frola výsledek neovlivnila.
Mladíci se v dresu domácích ukázali v dobrém světle. V sobotu hostí "Béčko" Poličku B.