^ nahoru

Ženy

👩 Ženy - SLOVAN SKP- OKŘÍŠKY 3: 2( 2: 1)

SLOVAN SKP- OKŘÍŠKY 3: 2( 2: 1)

Oravcová- Pospíšilová, Smirnova, Ebertová, Chadimová- Malinková, Juříková, Němcová, Benková- Navrátilová, V. Protivánková, A. Protivánková, Pudíková, Tůmová, Kubíčková, Kozáková

Roz:Habermann( Trávníček, Sotolář)

Slovan nastoupil k utkání s velkým odhodláním. V posledních třech utkáních nebodoval, ale kromě utkání s Krasem, hrál dobré partie. Hlavně s lídrem Lokomotivou, předvedl parádní představení. Hned v 6. dala o sobě vědět Lucka Navrátilová. Vtipně se uvolnila, ale střela skončila vedle brány Okříšek. O minutu později se kanonýrka Beny už trefila.To poté, co si vyměnila balon s Bárou Benkovou a s naprostým klidem uklidila balon za tyč- 1. 0. Ve 20. Saša Protivánková skvěle poslala do ataku podél postranní čáry Adrianu Pudíkovou. Aďka v nerovném, váhovém souboji šikovně vybojovala rohový kop. Balon si postavila Adriana Němcová a protože je pořádkumilovná dívka, krásným kopem vymetla pavučiny z vinglu brány- 2: 0. Ve 28. měly šanci hostující dívky. Zuzaně Polákové pokazila radost Saša Smirnova, která na brankové čáře požár uhasila rázným odkopem. 43 Barča Benková po tanečku nad merunou, střílí z otočky vedle. 45. Gólem do šatny zdramatizovaly děj holky z Vysočiny.Po rohovém kopu napálila balon Zuzka Poláková přesně pod víko-2: 1.

Ve druhém poločase bojovný, dramatický zápas pokračoval. V 51. Balon putoval po trase Adriana Němcová, Lucka Navrátilová, Bára Benková a amazonka z Úsova přesně akci zakončila- 3: 1. 78. Zuzana Poláková z trestného kopu, zatřásla břevnem domácí brány. V závěru měly otěže utkání ve své moci zkušené hráčky Okříšek. V 82. Jana Paulíčková krásnou, táhlou střelou 3: 2.Slovan vítězství uhájil. Holky dostaly pod kůži už hodně z fotbalové abecedy. Zbytečně balon nenakopávaly, naopak, snažily se zahrát akci fotbalově. Ano někdy to nevyšlo, ale takovou chybu lze přehlédnout a pak na ni upozornit. V týmu hostí hrála velmi dobře Zuzana Poláková, která má ligové zkušenosti z Jihlavy, stejně jako druhá střelkyně Jana Paulíčková. Domácí tým zaslouží pochvalu za kolektivní výkon. Tým nastoupil téměř kompletní. Chyběla jen Zuzka Bačáková( studijní povinnosti). 

V podzimní části sezony omlazený celek vybojoval šesté místo. Potěšitelný je počet vstřelených branek-20-tj průměr 2,2 g/ z,

Ve čtyřleté činnosti, orámované navíc covidem, neskutečné. Do zápasů se skvěle zapojily nově příchozí hráčky. Polovina týmu je do dvaceti let. Máme nejmladší, ale také nejmenší hráčky v soutěži.

TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI

 1.Lokomotiva Brno B    27( 61: 17)  3:6 v

 2.Hodonín                     24( 41: 7)    0:4 v

 3.Jevíšovice/Mikulovice21( 33.21)   1:2 d

 4.Medlánky                   16( 31:24)   3:3 d

 5.Okříšky                      12( 23:32)   3:2 d

 6.SLOVAN SKP            11( 20:27)   -------

 7.Líšeň B                      10( 27:28)   1:1 v

 8.Kras                             6( 10:36)   1:4 v

 9.Třebíč                          6( 18:48)    5:4 d

10.Tasovice                    0(  9:33)     3:1 v

 

napsal Vašek