^ nahoru

Ženy

👩 Ženy - FSA KRAS-SLOVAN SKP 4: 1(1: 1)

FSA KRAS-SLOVAN SKP 4: 1(1: 1)

Oravcová- Tůmová, Ebertová, Pospíšilová, Chadimová- V.Protivánková, Smirnova, Němcová, Malinková- Benková, Navrátilová, Pudíková, Kubíčková, Bačáková

Roz-Nejezchleb

Slovan vstoupil do utkání v dobrém rozmaru. Hned ve 4.Eliška Chadimová odcentrovala balon do šestnáctky, tam si naběhla Bára Benková, ale její zakončení hlavou trefilo dobře postavenou golmanku Adélu Indrichovou. 18.Lucka Navrátilová předvedla parádní střelu, Indrichová vyčarovala parádní zákrok a poradila si i s dorážkou Báry Benkové. Indrichová se zaskvěla i ve 22. To reflexem vytáhla hlavičku Lucky Navrátilové. Domácí zahrozili únikem Moniky Šmoldasové, které se zakončení nepovedlo. Slovan dál tlačil domácí do obrany. Gól doslova visel ve vzduchu, ale domácí hodně držela skvělá Indrichová, která zneškodnila další dvě střely Lucie Navrátilové.Nedáš- dostaneš, toto omšelé pravidlo platilo ve 35. Střela Kamily Chlupové prolétla klubkem hráček a Martina Oravcová nestačila včas reagovat-1: 0. 36. Dlouhý nákop Adriany Němcové přeskočil Indrichovou, ta však konečky prstů stačila balon tečovat na rohový kop. 38. Adriana Němcová doběhla u brankové čáry už "zapomenutý" balon a z úhlu trefila přesně 1: 1. 43.Viki Protivánková pláchla obraně, centr napálila Bára Němcová do břevna, a pak se pískal faul na domácí golmanku. Slovan mohl výrazně odskočit ve skore, ale šance nezužitkoval.

I druhý poločas začal lépe Slovan. 48.Střela Adriany Němcové prolétla těsně kolem tyče.56 Slovan se neradoval ani po pěkné akci Benková- Malinková- V.Protivánková. Ve druhém poločase se hodně zviditelnil pán s píšťalkou. Na hosty měl hodně přísný metr. To na straně domácích nevyhodnotil ani hodně slyšitelný střet. V 58. však dobře odpískal proti hostující bráně. Iveta Konečná střelou pod břevno překlopila vedení na stranu domácích. Slovan na hrbolatém terénu s vysokou trávou, sice měl po celý zápas převahu, ale ta mu byla platná asi jako pumpa na lyže. Domácí pak  zásluhou Katky Jalové potrestaly chyby moravskotřebovských děvčat v 63. a v 87. min. Tak tento zápas se hodně nepovedl. Slovan měl proměnit množství šancí zejména v prvním poločase a výsledek mohl být opačný. Domácí dívky však příkladně bojovaly a brankářka Adéla Indrichová předvedla parádní představení. V týmu Slovanu snese přísnější kritiku jen Katka Pospíšilová.

  1. Lokomotiva Brno B    18(43:10)

  2. Jevíšovice/Mikulovice15(25:12)

  3. Hodonín                     15(19: 7)

  4. Medlánky                   13(27:11)

  5.SLOVAN SKP                8(13:17)

  6. Líšeň B                         7(20:19)

  7. Okříšky                         6(16:28)

  8. Kras                              6( 9:27)

  9. Tasovice                        0( 5:23)

10. Třebíč                            0(12:35)

 

zapsal Vašek