^ nahoru

Ženy

👩SKP Slovan - Medlánky 3:3 / 1:2/

SLOVAN SKP- MEDLÁNKY 3: 3 (1: 2 )

Oravcová- Kubíčková, Ebertová, Pospíšilová, Chadimová- Tůmová, A.Protivánková, Němcová, Kozáková- V.Protivánková, Navrátilová, Pudíková, Malinková, Benková

Slovan nastoupil proti zkušenému, brněnskému týmu bez respektu. Převážná většina hráček Medlánek má ligové zkušenosti.Ve 14.se dostala do šance Veronika Knapová, ale bez úspěchu. To se jí podařilo ve 24.Po pěkné kombinaci se dostala sama před Martinu Oravcovou a otevřela účet utkání-0. 1.V 25 Adriana Němcová vydláždila českou uličku Benkové. Bára trefuje dobře raegující golmanku Moniku Matlasovou. 30.Hostující Jana Soušková v dobré pozici střílí nepřesně. 43. Saša Protivánková potáhla balon kolem obránkyň, vybídla ke střele Lucku Navrátilovou. Štiplavá střela Lucky se odrazila k Báře Benkové, která uklidila merunu do sítě-1: 1. V nadstavbě poločasu zahrávaly Medlánky rohový kop. Nedůraz domácích při odkopu využila Verča Knapová-1: 2.

Druhé dějství začalo velmi svižně. Nejdříve Martina Oravcová kazí šanci Anželiky Kopijevské. Ve 47. Viki Protivánková profičela po levé straně snad 60m-přesnou přihrávkou našla Báru Benkovou. Ta zahrála golmance na "housličky" a pomalý kulatý nesmysl se došoural do brány-2: 2.Viki Protivánková ,neúnavná patnáctiletá sprinterka, stále zatápěla obraně hostů. to není vánek, to je  bezděčská vichřice. Domácí děvčata se stále častěji po vyrovnání, dostávala  k zakončení.V 53. Beny Navrátilová svižnou ranou protáhla Matlasovou.V 58. hrozí opět Viki. Foukla obraně, namazala balon do obrovské šance Benkové. Báru zradila gravitace a bylo po šanci. 65.Co na jedné straně prováděla obraně Viki, to samé na druhé straně hodně často předváděla Veronika Knapová. Těžko bránitelná, zkušená a chytrá hráčka.

V 65. si však skvěle s její akcí poradila Buffi-Marťa Oravcová. v 67. Hezká kombinace Viki, Lucka, Bára, odražený kožený nesmysl se snesl před Soňu Malinkovou. Před ní prázdná brána. V některých zápasech to Sonča dokázala zahodit, tentokráte měla dost času poslat Slovan do vedení- 3: 2. 71. Buffi zavřela závoru v posledním okamžiku Anželice Kopijevské.84.Kanonýr Javůrek v podání Adriany Němcové z TK. Pumelici vytáhla Monika Matlasová na rohový kop.Adriana po chvilce vyslala další raketu země-vzduch. Balon skončil v tom druhém, těsně nad bránou.88. Medlánky v závěrečném ataku šťastně vyrovnaly. Nejprve dvakrát čarovala Martina, nakonec dorážka Anželiky Kopijevské znamenala dělení bodů.Viděli jsme dobrý, vyrovnaný zápas. V týmu Medlánek byla oporou v obraně zkušená dáma Helena Štrůblová. V poli Jana Soušková, Anželika Kopijevská a hlavně asi nejlepší hráčka zápasu-Veronika Knapová. V domácí squadře to bylo více hráček, ale Viktorie Protivánková byla nepřehlédnutelná. Holky dobrá práce a teď hurá na Hodonín, pozor hraje  se v Mutěnicích. 

 

zapsal Vašek