^ nahoru

Ženy

👧Ženy - Hodnocení sezóny 2021/2022

HODNOCENÍ SEZONY 2021/2022

Slovan přešel v roce 2021 na Moravu. Byl zařazen do Divize-skup.C. Zde jej čekaly silné týmy.Jen ve třech brněnských klubech se to hemžilo hráčkami, které měly ligové zkušenosti. I ve zbývajících týmech hrály velmi zkušené hráčky. Slovan sestavu silněomladil. Do hry se zapojovaly patnáctileté Viki Protivánková a Adriana Pudíková a šestnáctiletá Saška Protivánková. Vedení týmu konečně mělo k dispozici poprvé celou sezonu. Po podzimní části patřila Slovanu 5.příčka, když získal nečekaných 12 b.

V jarní části opět 12 b. Dlouhá série bez porážky skončila až v posledních dvou zápasech.Nedařilo se v domácí baště. Dívky byly svázány nervozitou. Na hřištích soupeřů to bylo v jarní části vynikající. Holky hrály velmi obětavě, ale hlavně hodně fotbalově.

Třikrát se slavilo vítězství, jedenkrát remíza. Parádní hra a krásné góly. Škoda posledního zápasu doma s Třebíčí. Okleštěná sestava,chyběly čtyři hráčky ze základu a úmorné teplo, nakonec stálo Slovan bronzový stupeň. Ale i 4. místo bylo vynikající. Před startem sezony naprosto nemyslitelné. Tíha všech zápasů stála na pětici hráček, které v treninku skoro nechyběly. A na hřišti to bylo znát. Martina, Katka P.,Petra, Nikča a Eliška absolvovaly skoro všechny akce( trénink, zápasy...)V podzimní části měla podobnou bilanci Saška Smirnova. Ta však v jarní části nehrála pro zranění kotníku. V týmu se dobře zabydlela Adriana Němcová, která v první sezoně ve Slovanu naznačila velký talent. V sezoně se vystřídalo ve všech utkáních 21 hráček. Všechny mistráky odehrály Lucka Navrátilová a Eliška Chadimová. Lucka byla nejlepší střelkyní týmu s 15g. Bára Benková skorovala 5x. Nejvíc asistencí: Saša Smirnova a Adriana Němcová po 7. Nejvíce treninkových jednotek: Martina Oravcová a Katka Pospíšilová. Obě 93%. V domácím prostředí 7.místo-8b(11:22) venku:3. místo-16b(25:13)!!

Kádr: Václav Procházka HT-Miroslav Sekanina/As+VT/-hráčky: Martina Oravcová, Katka Pospíšilová, Petra Ambrozová,Nikola Ebertová, Eliška Chadimová, Lucka Vybíralová, Tereza Širůčková, Soňa Malinková, Nela Hájková, Saša Smirnova, Adriana Němcová,Lucka Navrátilová, Zuzka Bačáková, Bára Benková, Eva Juříková, Saša a Viki Protivánkové, Adriana Pudíková, Katka Kozáková, Míša Kodešová, Aneta Janštová.

Nejlepší hráčka sezony: Nikola Ebertová- 88% TrJ(studuje v Olomouci, brigády Qanto, pekárna, v nemocnici) a přesto si našla čas. V zápasech velmi standardní výkony. Holky povedená sezona s malým škraloupem v závěru. Pochvalu si zasloužíte.

Jakpak se zachová,

paní Procházková,

v sobotu v neděli,

Václav je v pr...

je někde s babama,

někde za horama,

tam holky proženou,

merunu koženou.

V počátcích v legraci,

pomalí slimáci,

teď však mažoretky,

lítají, jak fretky,

a každé vítězství,

srdíčka občerství,

z trní vzrostly na svět,

jak růžový květ.

Máme problém, NE malinký,

tréninky zlepšete pipinky,

pod úspěch velice,

se zapsala pětice,

jsou na každém tréninku,

fotbal dostaly do vínku,

už žádné okolky,

přidejte se holky.

S fotbalem brázdím svět,

akorát šedesát let,

za jedním zápasem,

smutníme s Migasem,

ale včil tralalala,

patří vám pochvala,

za ten ohromný skok,

holky dík za krásný rok.

 

napsal Vašek