^ nahoru

Ženy

👧 Ženy SK Huhtamaki Okříšky: SKP Slovan 1:2 / 0:1/

  1. SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY- SLOVAN SKP 1:2(0:1)

Oravcová- Pospíšilová, Ebertová, Ambrozová, Chadimová- Malinková, Juříková, Němcová, A. Protivánková- Navrátilová, Benková, Pudíková, V. Protivánková, Kozáková, Hájková

Roz:Lucie Šabacká

Slovan čekal těžký zápas v dalekých Okříškách. Ty v zimní pauze posílily hráčky z třetiligové Jihlavy, kde ženský fotbal skončil. A utkání začalo svižně. Hned ve 2 měla šanci Andrea Ležáková, nejlepší střelkyně divize. S jejím zakončením, s razancí motýlího pšouku, si Martina Oravcová poradila.V 5 hořelo na druhé straně. Efka Juříková vybojovala balon, poslala do brejku Báru Benkovou. Ta si poradila s obránkyní, obehrála golmanku, ale zbrkle, loudavou střelou, netrefila prázdnou bránu domácích. V 7 měly šanci Okříšky. Draha Křivánková poslala balon z "pětky" do nebes. Pak vytáhla Martina trestný kop Hany Neumanové na břevno a poradila si i báječným zákrokem s dorážkou. Super Buffi! V 10 Elza Chadimová hodila rychle aut, Adriana Němcová chytrým manévrem se dostala sama před golmanku Adélu Novákovou, ale střela Adriany proletěla kolem tyče do autu. To zakončení by její jmenovkyně Boženka, nemohla opěvovat v některém ze svých románů.Ve 14 Eliška Chadimová vyslala na zteč Sašku Protivánkovou. Saška prolétla obranou domácích jak ničivý blizzard, přistrčila Němcové a bodlo Adriany poslalo Slovan do vedení-0: 1.34. Martina Oravcová hned dvakrát předvedla zákroky, jak Courtois v sobotním finále LM.A domácí, hlavně Draha Křivánková, nevěřila, co se dá zahodit. 37 Lucka Navrátilová vyslala pozdrav z 18m, balon minul cíl o metr.45 Aďa Němcová se svým buldočím stylem prodrala až před Novákovou, ale ani tentokrát sama před bránou, cíl netrefila. V závěru poločasu utrpěla hned dvakrát újmu maková panenka, Adriana Pudíková.Nejprve jí ránou na jablíčka srazila k zemi Eliška Chadimová. Pak jí přišlápla nohu spoluhráčka.

O přestávce navštívil okříšské hřiště náš" kotvrdovický vítr". Hned ve 47 vyslyšela Lucka Navrátilová přání trenéra a její torpédo, z obávané levajdy, prosvištělo pod klacek do sítě-0. 2. V 53 Saška Protivánková si pohrála s obranou, šikovně se jí zbavila a štiplavou střelou k tyči protáhla Adélu Novákovou.60 chytrý pas domácích dívek za obranu Slovanu, na balon si naběhla hrotová útočnice, ale Buffi vytáhla další parádní zákrok a merunu lapila do svého košíku. V 70 zahrávaly Okříšky rohový kop, na balon si naběhla kanonýrka Andrea Ležáková a "z jedné" rozvlnila síť-1: 2.Ve zbytku utkání Buffi zamkla bránu a zahodila klíč.A když Nikča Ebertová domácí rychlonožky vždy dojela sáněmi, tak tři body putovaly do Moravské Třebové.Holky velká pochvala. To byl jeden z nejlepších zápasů v soutěži. A třetí místo je tak blízko.Máme odložený zápas s Třebíčí. V neděli nás však čeká těžká maturita. Hostíme Béčko Lokomotivy Brno, vedoucí tým tabulky. A Lokáda nadělila právě Třebíči o víkendu 20: 0.

Ty tam jsou zápasy, plné hanby,

fotbalově vyrostly do krásy, naše fešandy

zapsal Vašek