^ nahoru

Ženy

👧 Ženy - SKP SLOVAN : JEVIŠOVICE/ MIKULOVICE/ 1:1 / 0:0/

  1. SKP SLOVAN-FK JEVÍŠOVICE/ MIKULOVICE 1: 1(0: 0)

Oravcová- Pospíšilová, Ambrozová, Ebertová, Chadimová- A. Protivánková, Němcová, Malinková, Benková- Navrátilová, V.Protivánková- Pudíková, Kozáková

Roz- Hořínek(Strachoň, Heger)

Soupeře dělily v tabulce jen tři body. Slovan nastupuje stále bez Sašky Smirnové, která bude chybět celé jaro/kotník/.Vrátily se hráčky po nemoci.

Severní vítr je krutý zaznělo ve filmu Vrchní, prchni. A s větrem prchl i fotbal. V první fázi utkání dul proti domácím. Zpočátku se hrálo snad deset minut na jedné straně, u tunelu do šaten . Míč se ocitl mnohokrát v autu- holomajzna. Hostující tým měl převahu. Jejich rázná, ale férová hra, dělala hlavně papírovým, mladičkým dívkám Slovanu potíže. Dobrá obranná činnost domácích děvčat, však veškerou snahu hostů eliminovala.Zkušené hráčky soupeře do vápna, ani k zakončení nepustila, vrátka k Martině uzavřela. Převaha hostů byla jalová.

Ve druhém poločase hrál po větru Slovan. Vypracoval si mírnou převahu, ale i obrana hostí byla vždy na místě. V 52 pěkná akce domácích po levé straně, Soňa Malinková vběhla s míčem do vápna, kde byla podražena.Rozhodčí ukázal na dvanácti yardový puntík.Penaltu zahrála Lucka Navrátilová mazácky- 1:0. Slovan se stále více osměloval a v 61 měla dobré možnosti ke skorování Soňa Malinková. Sama před golmankou Hammerovou neuspěla. Jana nadvakrát svoji bránu zachránila. V 62 ztratil Slovan v tlaku balon, nakupilo se několik chyb na sebe a Tereza Šobová trestala-1: 1.Domácí dívky se snažily, ale hostující obrana, dirigovaná Monikou Princovou byla pozorná. V 80 zahrozily hráčky JE-MI, když Monika Černá krásnou ranou zatřásla břevnem domácí brány.V 84 měla na kopačkách tři body Saša Protivánková, která však dvěma pokusy nepřelstlila golmanku Janu Hammerovou. Lucka Navrátilová se jednou trefou dotáhla ve střelecké tabulce na dvojici Andrea Lešáková /Okříšky/ a Nikol Pitharasová/Loko Brno/ .Tyto tři kanonýrky shodně zaznamenaly deset branek.

Holky, tentokráte tam bylo mnoho chyb.Hrát v takových podmínkách je mnohdy složité i pro zkušený tým. Bojovný duch však vám opět nechyběl a bod v tomto zápase je dobrý.

 

zapsal Vašek