^ nahoru

Ženy

Ženy - halový turnaj Prostějov

HALOVÝ TURNAJ PROSTĚJOV-15.1. 2022

Ženský tým sehrál v sobotu halový turnaj v krásné hale v Prostějově. Turnaje se zúčastnily týmy: SK Prostějov, FK Frýdek- Místek. Ajax Bezměrov, Sokol Protivanov a Slovan SKP M. Třebová. 

Hrálo se 1x 25 minut. 4+1.

SLOVAN SKP- FRÝDEK- MÍSTEK 1:3

Hráčky Slovanu byly, jak Alenka v říši divů, krásná hala, jiný balon a než se rozkoukaly, prohrávaly 0:2. Dvě hrubky nás stály manko ve skóre.Pak se hrála hodně vyrovnaná partie.Slovan hrál dobře, ale neproměněné tutovky ho srážely. V 19. odskočil Frýdek na rozdíl tří branek. Ve 23.Adriana Němcová snížila na 1: 3.

SLOVAN SKP- AJAX  1: 2

Utkání následovalo hned po zápase s Frýdkem- Místkem. V 5. Lucka Navrátilová otevřela účet utkání. Další obrovské šance však Slovan nevyužil. V 7. bylo vyrovnáno po chybné rozehrávce. Lucka neměla štěstí, když dvakrát ji vychytala brankářka Ajaxu. V 18. další chyba-1: 2. Závěr utkání patřil našim barvám, ale opět nás zklamala koncovka.

SLOVAN SKP- PROSTĚJOV 0: 1

Domácí hráčky nadělily Frýdku- Místku "osmičku", ale naše amazonky sehrály s velkým favoritem báječnou partii. Důsledná hra do těla, velká bojovnost. Holky přidaly i fotbalový kumšt. Martina alias " Buffy" potvrdila, že přezdívka po slavném Italovi jí patří poprávu.Slovan přečetl recept domácích, nákopy za obranu a  vytvářel si dobré momenty před bránou Prostějova. Nakonec rozhodla šťastná branka ve prospěch domácích v 15. min. Asi to bylo nejhezčí utkání celého turnaje.

SLOVAN SKP- PROTIVANOV 2 : 2

Další vyrovnaná partie.Slovan brzdilo opět zakončení, tyč, břevno. Soupeř v 8. a 12. odskočil-0: 2. Závěr patřil Slovanu. V 15. L.Navrátilová ve 22. A. Němcová, srovnaly stav. 

Slovan nastupoval v sestavě: Martina Oravcová- Nikola Ebertová, Katka Pospíšilová, Lucka Navrátilová, Adriana Němcová, Petra Ambrozová, Eliška Chadimová, Zuzka Bačovská, Nelka Hájková a Saša Protivánková.

Zkušeností se sálovým fotbalem máme pramálo. O to víc je třeba holky pochválit za velmi dobrý výkon. Škoda chyb, které pramenily právě s počtem odehraných zápasů a hlavně Bába Tutovka nám hodně nepřála.

Nejlepší hráčkou turnaje byla poprávu vyhlášena naše Lucka Navrátilová. Super Beny.

 

1. Prostějov          12(17: 2)

2. Frýdek- Místek 10(10: 12)

3. Ajax                    4(4: 11)

4. Protivanov          2(6:8)

5. SLOVAN SKP    1(4:8) 

 

VP