^ nahoru

Ženy

Ženy - hodnocení podzimní sezóny 2021

HODNOCENÍ PODZIMNÍ SEZONY 2021

Po půlroční kovidové pauze začal tým trénovat od dubna. Museli jsme doplnit kádr, protože některé hráčky skončily. Museli jsme obsadit hlavně post brankářky. Martina Oravcová byla super volba. Martina se zapojila do brankářského treninku a Báru víc,než nahradila. Z Držovic přišly Soňa Malinková a Bára Benková, z Radiměře Adriana Němcová, z M.Trnávky Saša Protivánková a Zuzka Bačáková z Linhartic. Ta hrála kdysi ve Skutči. Do přípravy jsme opět zapojili cyklistický výšlap směr Cotkytle až na kopec Gansberg, kde byla občerstvovací stanice a podávala se kulajda. Sešup zpět do cíle sedmdesátikilometrové etapy a posezení s grilovačkou. V přípravných utkáních bez porážky, když jsme dvakrát porazili Protivanov a remizy v H.Újezdě a v Dl.Loučce s Old Boys. I start do soutěže se vydařil. Kotvrdovice 3: 1, V Mikulovicích to byla bída. Doma nás přehrála jak Líšeň, posílená o ligové hráčky, tak Medlánky, které měly v kádru zkušené plejerky. Sehráli jsme dobré partie, srážela nás špatná koncovka. Pak přišla jízda. V Třebíči, která obnovuje kádr, nádherná druhá půle a paráda v podobě 12 gólů v síti domácích. V Tasovicích to byl nejlepší zápas, který kdy děvčata Slovanu v historii odehrála. Vydřené, zasloužené vítězství 1: 0. Drama bylo i doma s týmem Okříšek. Výhra a euforie 3: 2. Závěrečný zápas na hřišti lídra tabulky se až tak nevyvedl. V neúplné sestavě neměl tým proti rutině domácích šanci. Góly byly zbytečné, ale my se poučíme.

Když jsme s Mirkem přebírali tým, použiji citát ze Slunce, seno. Panenko Maria Podsprpenská, vidíš s jakým materiálem máme pracovat? A dnes další citát z trilogie by mohl být: Kelišová, ještě ty hopsandy ze  Slovanu hrajou bramboračku? Ále prdlajz velebnosti! Už je to fotbal!

Vy naše panenky,

kdo vás by neměl rád,

máte na prd dres,trenky,

přece jdete fotbal hrát,

tvářičky máte šik i mlíčko,

na hřišti necháte vše, i srdíčko,

kdo na vás pohlédne,

ví, že už umíte vyhrávat.

O chybách víme a ty jistě odstraníme. Hurá do zimní přípravy. Nevidím v tom zádrhel, na jaře dáme všem na pr....!

Tým děvčat byl vzhlášen nejlepším týmem Slovanu a to ocenění si opravdu zasloužíte. Za bojovnost, píli, obrovskou snahu. Srdnatě jste se praly za náš klub Slovan SKP. Super holky!

Vašek a Migas