Ženy

Ženy - Fotbalová škola Třebíč : Slovan 0:12

Fotbalová škola TŘEBÍČ-SLOVAN SKP 0: 12( 0:5)

Oravcová- Vybíralová, Ebertová, Ambrozová, Pospíšilová- Protivánková, Smirnova, Juříková, Němcová- Navrátilová, Chadimová Benková, Malinková

Slovan odjel do daleké Třebíče se třinácti hráčkami. Doma zůstaly mladice, kterým vystavila stopku nemoc a nachlazení.Hned ve 2.proběhla ještěrka Protivánková po pravé straně, oslovila Navrátilovou a Beny z otočky otevřela účet.Ve 22. Saša Protivánková  po příhře Soni Malinkové vymetla šibenici-0: 2. 25.Saša Protivánková bombou napátila tyč.26 Eliška Chadimová nabídla šanci Malinkové a Soňa protrhla smůlu minulých utkání a ve skluzu- 0: 3. Ve 32. Nadýchaný oblouček Saši Smirnové uklidila do sítě Beny Navrátilová 0: 4. Běží 38. Katka Pospíšilová obehrává dvě hráčky a svou parádu zakončila střelou do košíku Havlínové.Ve 40. Beny Navrátilová završila hattrick po příhře Malinkové. Slovan dal za poločas sice pět branek, ale herně to byl dietní guláš. Domácí, kteří budují nový tým převážně z velmi mladých hráček, svou rychlostí mnohdy hostující dívky trápili.

Druhý poločas to byl už jiný guláš. Šéfkuchařem se stala zejména Saša Smirnova, která podporována i ostatními kuchařkami, náš guláš okořenily. Přidaly na důrazu, byly vidět " jedničky" . 50. Smirnova vymyslela další skvost a příhrou do šance vybídla rozběhnutou Chadimovou. Elsa prudkou střelou po zemi, navýšila skore- 0: 6.57 Malinková sebrala balon golmance a lehce 0: 7. 60 Protivánková prolétla obranou Třebíče, jak blizard a skvělou střelou napíná síť-0: 8. 65 Aďa Němcová střelou z první trefila dobře postavenou golmanku.

Slovan vytvořil na polovině domácích Peklo, kterému velel Lucifer Beny. V 66 zvyšuje na 9: 0 pro Slovan.72 Bára Benková zkušeně zakončila nabídku Němcové 0: 10. 80. pumelice Elišky Chadimové pořádně vyzkoušela pevnost sítě-0: 11. 90 Smirnova předvedla další lahůdku Navrátilová si střihla "Zidanovku" a svým pátým gólem uzavřela účet utkání- 0: 12.

Holky parádní představení, hlavně ve druhém poločase, všechny zasloužíte obrovskou pochvalu. První vítězství ze hřiště soupeře v mistráku a hned takovým poměrem- klobouček. Ale čekají další mače a nesmíme usnout na vavřínech. Díky za super zážitek.