^ nahoru

Ženy

Ženy - SKP Slovan : Medlánky 1:5

SLOVAN SKP- FC MEDLÁNKY 1: 5( 1: 3)

Oravcová- Vybíralová, Ebertová, Ambrozová, Pospíšilová- Protivánková, Smirnova, Němcová, Hájková- Navrátilová, Chadimová, Janštová, Širůčková, Juříková, Benková, Malinková, Bačovská

 

R- Heger( Brychta, Matoušek)

 

Slovanu se postavil do cesty velmi zkušený tým, složený z hráček, mající ligové zkušenosti a fotbalu se věnují od doby, když většina domácích hráček ještě nespatřila světlo světa. Hostující hráčky začaly z ostra. Hned ve 2. Oravcová hasila požár po nájezdu. 7. Přízemní centr zprava minula před bránou Anželika Kopijevská. Slovan odpověděl dobrým atakem Lucky Navrátilové, která zakončila akci i svižnou střelou. Dobře postavená Matlasová si poradila. 21. Zuzka Bačovská vysunula do šance Malinkovou. Soňa napálila tutovku do golmanky. Ve 22. se měnil stav. Veronika Knapová 0: 1. 26.Centr z levé strany napálila za tyč Nikola Kratochvílová- 0: 2. 28. Patrície Kokrhánková 0: 3. Poté se chopily žezla mače i domácí. 35. Chadimová v šanci napálila Moniku Matlasovou, golmanka ve 39. kryje i dobrou akci Smirnové. Jak Eliška, tak Soňa i Alex neměly v zakončení klid.  41. Saša Smirnova uličkou poslala do brejku Chadimovou. Eliška konečně parádním obloukem 1: 3. Lvice Elsa pak ještě dvakrát v šanci buď trefila výbornou Matlasovou, nebo mířila vysoko.

Ve druhém poločase v 55. střet Martiny Oravcové s hráčkou hostů-penalta, správně nařízená- Jana Soušková- 1: 4. Hráčky Slovanu prohrávaly osobní souboje, zkušené soupeřky si počínaly razantněji. 65. Soušková 1: 5. Moravskotřebovské dívky se snažily, ale stále je sráží neproměňování gólových příležitostí. Soňa Malinková by mohla být tou Paličovou dcerou, ze známého románu. Nad balonem před prázdnou bránou, tancovala verbuňk, pak ji zradila zemská přitažlivost a obří šance mizí, jak pára nad hrncem. Slovan mohl v zápase skórovat snad pětkrát, zkušená Monika Matlasová a klid a chytrost v zakončení se domácím stále nedaří. V závěru po závaru v šestnáctce moravskotřebovských, hned třikrát po sobě čarovala Buffi( Martina Oravcová). 88. nádherná rána Lucky Navrátilové se odrazila od břevna za, na , před čáru? V lize mají arbitři chytré hodinky, které gól signalizují. Cibule pana Hegera tuto vychytávku neměly.

Domácím hráčkám nelze upřít snahu a bojovnost. Zkušenost Medlánek však byla nad jejich síly. Tým výborně vedla velezkušená Helena Štrůblová. Příští kolo má Slovan volný los, pak nás čeká Třebíč.

napsal Vašek