^ nahoru

Ženy

Ženy- Moravská Třebová: Protivanov

PROTIVANOV-SLOVAN SKP 0: 5( 0 : 3)

 

Oravcová- Vybíralová, Ebertová, Ambrozová, Širůčková- Kozáková, Navrátilová, Smirnova, Hájková- Chadimová

 

Přátelské utkání, hrané deset na deset. Hostující hráčky od začátku utkání ovládly celé hřiště. Rychlými kombinacemi přehrávaly domácí a útoky zakončovaly dobrou střelbou. V 6. Saša Smirnova napřáhla k ráně ze 40 m - země- vzduch, balon trefil břevno, brankovou čáru a skončila v síti- 0: 1. Slovan ve sluneční výhni dominoval. Vyhrával řadu osobních soubojů. Obrana jen jednou propadla, ale samostatný nájezd domácích bravurně zlikvidovala pádem pod nohy domácí útočnice golmanka Martina. 38. Na dlouhý pas Niki Ebertové si naběhla Lucka Navrátilová a špičkou kopačky-0: 2. 39. Saša Smirnova vydláždila uličku Elišce Chadimové, zakončení na zadní tyč- 0: 3. Další dobré příležitosti skončily nepřesnou střelou, nebo zbrklým zakončením.

I ve druhém dějství hrály slečny ze Slovanu, ač v dusném podnebí neměly nikoho na střídání, soupeř měl dvě hráčky, na hřišti první housle.Střed hřiště měly pod palcem Saša a Beny, po krajích zlobily Kůzle a Nelka. 60. Niki přesnou přihrávkou vybídla do šance Beny Navrátilovou. Ta si skvěle pohrála s obranou a zavěsila- 0: 4. 72. Saša Smirnova projela obranou domácích, jak nůž máslem a nadělila domácím bůra.

Naše barvy předvedly výborný výkon. Soupeř zaostával ve fyzické kondici i v rychlosti. Slovan vyslal 17 střel, z toho osm na bránu. Holky velmi dobrá práce, hodně fotbalových myšlenek a krásné branky. VP