Ženy

Ženy - Sázava: SKP Slovan 3:1 / 2:1/

SÁZAVA-SLOVAN SKP 3: 1 (2: 1)
Bára- Katka, Efka, Niki, Terka- Saša, Petty, Zuzka, Nelka- Elsa, Beny- Lucka, Monča, Míša, Kůzle

Slovanu chyběly jen Martina( nemoc) a nezbedná Anet. Pro fotbal ideální počasí, natěšené hráčky na obou stranách.Oba týmy se střídaly v atacích, nechyběla bojovnost a přímočarost. Do první šance se dostal Slovan. V 11 po kombinaci Petty se Zuzkou, si naběhla za obranu domácích Eliška, ale zbrklým zakončením, slabší levačkou, šanci zmařila. Ve 13 na druhé straně zahrozila Kateřina Šindelářová. Střela z úhlu pročísla vzduch vedle brány.
19 Petty prostrčila balon nabíhající Beny, které se střela nepovedla. 20 Sporné pravidlo o hře rukou opět v akci. Před pokutovým územím hostů se míč otřel o připaženou ruku mezi loktem a ramenem, pískal se trestný kop. Šárka Hejlová napálila balon skvěle pod tyč 1: 0. 30. Po rohu domácích podobná situace jako při úvodním gólu. Ruka se však nepískala, hostující hráčky nepochopitelně přestaly hrát. Eva Cinková potrestala zaváhání našich barev 2: 0. Jak říkám hra rukou je ve fotbale zapeklitá věc. Pánové zjednodušte to. Slovanu prvních třicet minut nevyšlo. Domácí hráčky rychlým pohybem a dobrou přihrávkou jely na správné vlně. Po druhém obdrženém gólu se hra hostí viditelně zlepšila. Konečně se dařila přihrávka, šlo se do zakončení. Odměna přišla ve 36. min. Pěkná akce po levé straně, Zuzka poslala na bránu Sázavy jedovku po zemi, ale golmanka Monika Dvořáková předvedla Buffona. Gólovou střelu vytáhla do strany. Tam míč vybojovala Saša nabila Beny a ta mířila neomylně 2: 1.
Do druhého poločasu sv. Petr vyslal nad vesnici pečiva ocelové nebe, z komory vypustil Větrníka, který dul proti bráně Slovanu. Hra byla vyrovnaná, hostující dívky si zlepšenou kombinací vytvářely prostor k zakončení. Tam je však problém. Finální přihrávka je stále zapeklitý oříšek. Chybí zápasová vyhranost. Vždyť v letošním roce nesehrál třebovský tým ani deset zápasů. Nic na tom nemění fakt pandemie. Domácí Týna Holečková v nadstaveném čase stanovila výsledek, když celek hostí se jal honit fiakr k vyrovnání.
V našich barvách Bára předvedla dobrý výkon, stejně tak Efka,Niki se Zuzkou. Kůzle překvapilo ve druhé půli tahem na bránu.