Ženy : SKP Slovan - Pardubice “B”

SLOVAN SKP-FK PARDUBICE B   0 : 14 ( 0 : 4 )

Bára- Katka ,Zuzka , Niki, Terka- Saša, Petra, Beny, Nela- Elis, Kůzle- Mony, Míša
Roz: Pokorný( Zavřel, Štěpánek)

Slovan čekala těžká zkouška. S fotbalovým gigantem změřily síly dívky, hrající  divizní fotbal pouhé dva roky. Jen velitelka Efka se mohla hostujícím girls svými zkušenostmi rovnat. Ale tentokrát dala přednost své druhé lásce, florbalu. První poločas měl Slovan síly a příkladnou bojovností hráček odolával tlaku soupeřek. Ve 14. trefila Dominika Černá balon tak náramně,že líp to nešlo.Balon políbil břevno a tyč, vymetl šibenici- 0: 1. V bílém hraJící domácí devčata se vrhala do střel, poháhala jedna druhé, v bráně se překonávala Bára. Přesto do poločasu dvakrát navýšila skore Karolína Jed- ličková, jednou Jana Hegrová. Slovanistky byly v kabině jak po zdolání osmitisícovky. Bez kyslíku a bolely je nožičky.
To se projevilo v začátku druhého dějství. Krásné akce hostí, rychlé přihrávky, častá střelba. Slovan si připadal jak Alenka v říši divů, či Neználek ve slunečním městě. Perníkářky za čtvrthodinu nasypaly so sítě domácích pět kousků. A to Bára opět dokazovala, že je výbornou golmankou. Celkově padlo ve druhém poločase za záda třebovské golmanky deset banánů. Tereza Prokůpková se trefila čtyřikrát,Jana Hegrová s Karolínou Mužíkovou dvakrát, jednou byly úspěšné Anna Borovičková a Karolína Jedličková. V utkání se projevila zkušenost hráček z Pardubic. Dívky hrály první dorosteneckou ligu, některé z nich nakoukly do ligového kádru¨" Äčka " , brankářka Glossová a Tereza Prokůpková prošly Spartou. Naše děvčata poznala na vlastní oči a hlavně tělo, jak se hraje dobrý ženský fotbal. Slovan má v týdnu dívky na školách, některé mimo město, chodí do práce na směny na brigády. Ve čtvrtek, kdy se sejde hojná účast na treninku, máme na výcvik  jen čtvrtinu hřiště. To není výmluva, to je fakt. Víme, kde nás tlačí bota, kde musíme přidat, co musíme zlepšit.