Ženy SKP Slovan - Kutná Hora

SLOVAN SKP - KUTNÁ HORA 0 : 5(0 . 3)
Vykydalová- Širůčková,Ebertová, Šatníková, Kozáková- Pospíšilová, Ambrozová, Juříková, Navrátilová- Chadimová, Smirnova- Cápalová
Roz: Doskočil
Slovanu z různých důvodů chybělo šest hráček, z toho tři z Top zestavy. Začátek utkání byl vyrovnaný. Pak v rozmezí dvou minut vsítila Kutná Hora dvě slepené branky. V 11. po brejkové akci K. Hrbková otevřela skore. Hned ve 12. Bára vyrazila střelu pod nohy před dobíhající R. Knapíkovou- 0:2.
14. Eliška byla sražena v pokutovém území brankářkou Macounovou a sudí nařídil penaltu. Efka však střelou z puntíku pročísla vzduch nad bránou.
Naštěstí místní Aeroklub neměl tréninkové lety. Zkušená hráčka Slovanu však hrála velmi dobrou partii. V 21. protáhla Macounovou dobrou střelou z dálky. Hostující hráčky se dostávaly za obranu domácích dlouhými nákopy za obranu. To dělalo Slovanu velké problémy. 26.  po jednom takovém pasu balon převzala N.Musilková- 0:3. Poté po přeskupení v řadách domácích se obranná fáze zlepšila. "Kuťa hill" se do brejků už nedostávala.
Ve druhém poločase 55. hostující dívky pěknou akcí po levé straně a zakončením Etely Boháčové navýšily skore- 0: 4. Poté v rozmezí několika minut se dvakrát vytáhla Bára, která předvedla dva super zákroky. Domácí hráčky si vypracovaly několik možností, ale ataku chybělo přesnější řešení.
Chybělo i trochu toho štěstíčka. Třeba krásná střela Lucky z osmadvaceti metrů jen zatřásla břevnem kutnohorské brány. 85. Zbytečný faul na pravé straně šestnáctky, penalta se kopala i proti domácím. Brankářka Petra Macounová i přes teč Báry proměnila- 0:5. V týmu domácích zaslouží uznání
Efka Juříková, ostatní musí hoooooodně přidat.