^ nahoru

Ženy

Ženy- Třebeš - SKP Slovan 5:1

TŘEBEŠ-SLOVAN SKP 5:1(2:1)

Oravcová- Pospíšilová, Juříková, Ebertová, Širůčková - Kozáková, Smirnova, Ambrozová, Hájková- Chadimová, Navrátilová-
Doležalová - Cápalová.
 
rozh: Grossman-Koki, Nguyen
 
Na první mistrovské utkání v sezoně, odjel Slovan hodně oslaben. Chyběla nemocná golmanka Bára Vykydalová, dále hlavně hráčky do obranné fáze Zuzka, Aneta, Míša, Lucka Vybíralová a Martina musela do brány.Úvod utkání se však hostům povedl. Hned v 1. min aut Nely, nákop Terezy a nabíhající Beny špičkou kopačky trefila balon do brankářky Vávrové. 4. Nádherný pas Nelky, Beny úplně sama před bránou zbrkle zakončila vysoko do oblak. 7. Domácí odpověděli střelou z 18m, Martina střelu pod nohy stačila  vykopnout na tyč, od které kožená koule putovala na rohový kop. V 10. útok domácích po levé straně zatáhla rychlostně i fyzicky dobře disponovaná Bára Vanišová a prudkou ranou otevřela skore. V 18. bylo vyrovnáno. Nelka vydláždila uličku Beny a ta podél golmanky- 1:1. Ve 42. po rohu domácích, nedokázaly dívky Slovanu ani po čtyřech pokusek odkoupnout balon do bezpečí a Bára Vanišová dala gól do šatny. V závěru poločasu se zaskvěla Martina, když vytáhla trestný kop domácích ze šibenice. Paráda, kterou předvedla hráčka bez brankářského treninku. Ve druhé půli se projevila lepší fyzická kondice Třebše. V 52. Jana Škodová bezchybnou střelou vytřela šibenici od pavučin - 3:1. Hostující girls, mající i mnohdy váhový deficit v soubojích s domácími, tyto střety prohrávaly. Docházely i síly.Hlavně hráčky, hrající na stranách byly často
přehrávány. Domácí měli čtyři hráčky na střídání. Naše jen dvě, ale Monika Cápalová si po dvou trenincích a bez žádných zkušeností s fotbalem, odbyla svou první desetiminutovku v životě. Domácí kočky ještě udeřily dvakrát. V 71. po rohu a závaru před hostující bránou  a v 74. střelou z trestného kopu, stanovily Tamila Tretjakova a Michaela Fejglová konečný výsledek. Ten měla šanci opravit po faulu na Elišku z penalty Beny, ale Kateřina Vávrová její slabší střelu vyrazila na rohový kop.
V utkání venku často inkasujeme po prohraných soubojích. V domácích utkáních nám pomáhá časté střídání, hlavně na stranách hřiště.
Na venkovní mače jezdíme s jednou, dvěmi hráčkami na střídání.Pak nemáme šanci se zkušenými, nebo fotbalistkami hrajícími od Přípravek, se vyrovnat. V našich řadách víc než polovina dívek hraje fotbal dva roky. Do treninků musíme přidat více soubojových cvičení, hlavně ám chybí přípravné zápasy. V této době sehnat soupeře z blízkého okolí se složité.V přípravě jsme sehráli jen jeden zápas.Tři byly zrušené.
Na treninku se musíme  VŠICHNI  více soustředit na probíhající výcvik !