^ nahoru

Ženy

Ženy - Sázava: SKP Slovan

 
SÁZAVA-SLOVAN SKP 3:0(3:0)
 
Vykydalová-Širůčková,Ebertová,Oravcová,Stránská-Pospíšilová,Navrátilová,Brázdová,Kozáková-Chadimová,Sedláková
 
Slovan nastoupil v silně oslabené sestavě. Chybělo sedm hráček!! Kodešová laboruje se zraněnín nohy, Doležalová rajtovala koníka Šemíka k Neumětelům, Juříková na svadbě(nevěsta,nebo svědek?) Šatníková(atletika), Ambrozová(buenos dias Espaňa), Janštová(chtěla by,ale nechce se jí), Vybíralová(zaměstnání).
Mladý hostující tým začal nebojácně,ale v 8.min.neposoudil rozhodčí zákrok domácích na Chadimovou jako faul.Míč se dostal na pravou stranu a Marková napálila balon krásně do protější šibenice-1:0.V 10.mohl Slovan srovnat.Balon putoval po ose Širůčková,Chadimová,Sedláková,Pospíšilová.Katka po narážečce od Kiky se ocitla sama před brankářkou Dvořákovou,která včasným vyběhnutím šanci hostů zastavila.Kapitánka Slovanu už byla příliš blízko golmanky a zakončovala ve skluzu.20.Rychlá akce domácích po levé straně,chyba obrany hostí,Bára první střelu vyrazila,na dorážku Kubeňkové nestačila-2:0.Slovan bojoval,ale ve hře se objevilo mnoho chyb.27.Na kolmici středem obrany si naběhla Šindelářová a navýšila skore na 3:0.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala,Chadimová dvakrát vystřelila,terč však jen vystrašila,když její střely končily v boční síti.Šance Navrátilové vyšuměla jen střelou nad bránu.Přibývalo osobních soubojů,ne vždy dobře odpískaným rozhodčím.Ten se za celý zápas ani jednou nerozběhl a svými verdikty zvedal adrenalin v hráčkách obou stran.Na hosty byl přísnější.Pan sudí si počínal,jakoby dostal ten zápas pískat za trest.Žlutou viděl vedoucí týmu Slovanu Migas Sekanina,pomezní Martin Šejnoha byl zbaven funkce. Osobně si myslím,že hrnec pana Papina by ten zápas odpískal svědomitěji.Domácí však vyhráli zaslouženě.
 
Václav Procházka