^ nahoru

Starší žáci - Lanškroun

TJ Lanškroun - SKP Slovan Moravská Třebová  2:3 (2:2) pen.: 3:4

sestava: Žouželka - Vítek, Gallik, Šmerda, Ševčík - Cápal, Petr, Ambrozek, Smékal - Škrabal, Bárta (Vrobel, Matocha, Hofman)

branky:Škrabal, Bárta

 

Utkání proti prvnímu celku jsme začali s odhodláním odčinit domácí porážku z minulého týdne. Hned v úvodu utkání se za zády domácí obrany ocitá Jirka Škrabal. K údivu však domácí pomezní signalizuje offside. Bohužel přichází šestá minuta zápasu. Za naší obranou se ocitá nejlepší střelec domácích, který se ve vyložené šancí nemýlí. Kluci však neskládají zbraně a po dvou rychlých protiútocích strháváme vedení na naši stranu. Nejprve Jirka Škrabal přehazuje brankáře a za dalších pět minut Honza Bárta střílí přesně k tyči. Převážná většina prvního poločasu je v režii domácího týmu. V závěru tohoto dějství se hra opticky vyrovnává. Dvě minuty před koncem zahrávají domácí z hranice vápna přímý kop po přísně posouzeném zákroku našeho obránce. A po důrazném zakončení končí míč v naší síti.

Druhý poločas již není ve znamení herní převahy domácích. Hra se převážně odehrává mezi vápny. V 50. min. zápasu domácí neproměňují vyloženou šanci. Následují naše dvě pohledné kombinace, které však nekončí v bráně díky malému důrazu. A když odkopem domácí brankář trefuje Honzu Bártu a odražená míč se jen tak, tak nedostává za brankovou čáru utkání končí smírně.

Pokutové kopy proměnili všichni naši exekutoři. Míša lapil dvě penalty.