^ nahoru

Starší žáci - Choceň

SKP Slovan Moravská Třebová - FK AGRIA Choceň 0:1 (0:1)

sestava: Smékal - Vítek, Gallik, Vrobel, Ševčík - Cápal, Petr, Šmerda, Cerman - Škrabal, Bárta (Jedlička, Matocha, Hofman)

Oproti minulému utkání nastupujeme do utkání jako favorité (alespoň dle pohledu na tabulku). Ihned v úvodu utkání máme vyloženou šanci. Martin Šmerda krásně zpracovává míč ve vápně hostujícího týmu. Místo střely volí postup na gólmana, což končí neúspěchem. Přichází devátá a rozhodující minuta zápasu. Opět zbytečně faulujeme v našem pokutovém území a soupeř penaltu bezpečně proměňuje. Celkem vyrovnaná hra přináší dvě vyložené šance na každé straně. Nejprve Jirka Škrabal volí samostatný průnik místo přihrávky na osamoceného Matěje Petra. Za chvíli soupeř netrefuje z vápna bránu.

Druhý poločas a naše větší aktivita. Soupeř zastavuje několik akcí za cenu faulu. Máme řadu kopů, které krásně "chystá" Míša Smékal do pokutového území. Bohužel nejsme schopni zakončit ani situace čtyři na brankáře. V 50. minutě zápasu je ve vyložené šanci v pokutovém území sražen hostujícím brankářem Jirka Škrabal. Ale k údivu všech (i hostujících), rozhodčí zůstává klidný. Bohužel tímto zákrokem Jirka v zápase končí z důvodu zranění. I tak máme ještě několik šancí, ale bohužel... .