KRÁTKÉ ZPRÁVY

Starší žáci - Svitavy

TJ Svitavy - SKP Slovan Moravská Třebová  1:0 (0:0)

sestava: Smékal - Vítek, Gallik, Vrobel, Ševčík - Matocha, Petr, Šmerda, Cerman - Škrabal, Bárta (Cápal, Jedlička, Ambrozek, Janda, Spíchal, Vrána, Hofman)

Celý první poločas se nese v režii domácího týmu. Pozdě přistupujeme k soupeři, kterému stačí pohyb bez míče k ovládání hry.

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním změnit průběh hry. Bohužel se to nedaří a soupeř i nadále ovládá hru. Po čtvrthodině hry se pomalu mění obraz zápasu a kluci se vyrovnávají soupeři. Míče létají mezi šestnáctkami. Přichází 55. minuta zápasu. Naše pohledná kombinace. Na tři doteky se Jirka Škrabal dostává do vyložené šance, kterou s přehledem zakončuje. Bohužel, i když hlavní  rozhodčí stojí tak dva metry od finální přihrávky, signalizuje domácí pomezní dvoumetrový offside???  A tak za dvě minuty přichází náš prokletý okamžik. Tři naši hráči propadají při bránění a soupeř se raduje 1:0. Nastává velká změna, ale ne ve hře, ale v hledání míčů. Aneb jak naši kluci z lavičky se stali hledači a podavači míčů...