^ nahoru

Starší žáci - Ústí nad Orlicí

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0)

branky: Smékal

sestava: Lexman - Vítek, Gallik, Vrána, Jedlička - Petr M., Matocha, Cápal, Smékal - Škrabal, Bárta (Janda, Sotolář, Václavek, Petr Z.)

Absence několika kluků znamená, že nám vypomáhají hráči mladších žáků. I tak hrajeme od začátku utkání aktivně a soupeře tlačíme před vlastní pokutové území. Ihned v první minutě "pádí" Jirka Škrabal sám na hostujícího brankaře, ale jeho střela trefuje gólmana. Celý poločas se nese ve stejném duchu. Nedokážeme proměnit ani ty nejvyloženější šance. A když již míč končí za brankovou čárou, tak rozhodčí zastavuje akci v poslední sekundě pro srážku hostujícího gólmana se spoluhráčem. Evidujeme jediný míč, který soupeř za celý poločas dostává do našeho pokutového území.

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním konečně úspěšně zakončit. Což zařizuje Míša Smékal, když v 51. minutě střílí z vápna. Bohužel tímto okamžikem opadává naše aktivita a soupeř hrozí několika rychlými protiútoky. Některé z nich pomáháme zakládat naší nepřesnou rozehrávkou. Pavel Lexman však několik střel s jistotou kryje a tak zaslouženě vítězíme.