FK Česká Třebová - SKP Slovan Moravská Třebová 2:6 (1:2)

branky: Škrabal 3, Smékal 2, Matocha

sestava: Žouželka - Vítek, Gallik, Bárta, Vrobel - Ševčík, Petr, Šmerda, Matocha - Smékal, Škrabal (Vrána, Jedlička, Cerman, Cápal, Hofman)

Mícháme se sestavou. Čtyři kluci po dvoudenním závodu.

Úvod zápasu a krásná přihrávka mezi obránce. Robin Matocha - Jirka Škrabal 0:1. Za minutu (4. minuta) velký závar před naší bránou, který odvracíme. Za další minutu následuje utěšená střela Robina. V 11. minutě zápasu přichází vyrovnání. Akce soupeře "opět" po pravé straně. Závar, několik střel, odražený míč na vápno a přesné zakončení 1:1. To je poslední nebezpečná akce soupeře v prvním poločase. A tak ve 23. minutě prvního poločasu Míša Smékal nádherně uvolňuje Jirku. Ten se nemýlí 1:2.

Druhý poločas a kombinace: Martin Šmerda - Míša - Jirka 1:3. Následují dvě vyložené šance, které neproměňují Martin a Míša. Nedáš, dostaneš. Průnik soupeře a nákop za naši obranu 2:3. V 50. minutě zápasu po faulu na Jirku před pokutovým územím  zahrává Míša přímý kop. Bomba k tyči 2:4. Od této chvíle je hřišti jen jedno mužstvo. Neproměňujeme celou řadu gólových příležitostí. V 55. minutě krásná kombinace Jirka - Míša a Robin do prázdné 2:5. A dvě minuty před koncem utkání Míša obchází tam a zpět stopera 2:6.

Většina utkání v naší režii, soupeř hrozí souhrou tří, čtyř kluků.