^ nahoru

Starší žáci - Polička

SKP Slovan Moravská Třebová - SK Polička 8:0 (4:0)

branky: Bárta 4, Škrabal 4

sestava: Smékal - Vítek, Gallik, Šmerda, Vrána - Petr, Cápal, Matocha, Žouželka - Bárta, Škrabal (Ševčík, Cerman, Vrobel, Hofman, Janda, Spíchal)

V počasí, "kdy by ani psa nevyhnal" jsme odehráli první mistrovské utkání. Začátek utkání probíhá vzájemným "oťukáváním" na polovině hřiště. Avšak v desáté minutě se po přesné přihrávce uvolňuje v pokutovém území Honza Bárta a zařizuje první gól. Od této chvíle máme převahu. Jirka Škrabal pádí sám na branku soupeře, ale nepřekonává ochránce svatyně. Následuje "trma, vrma" v pokutovém území Poličky. Snad půltucet našich hráčů zakončuje, hosté vše blokují. Poslední z mohykánů, Jirka Škrabal však trefuje a zvyšuje na rozdíl dvou gólů. Dále trefujeme dvě břevna a máme hru pod kontrolou. Další dvě branky zařizuje Jirka Škrabal a zdá se, že utkání úplně ovládáme. Ale v závěru poločasu nám přestávají vycházet kombinace a soupeř hru vyrovnává.

O přestávce nabádáme kluky k návratu k aktivitě z prvního poločasu, což již ve druhé minutě potvrzuje Honza Bárta gólem. Utkání již ovládáme a zvyšujeme na rozdíl osmi gólů. Bohužel několik vyložených šancí zůstalo nevyužito.

trenéři