KRÁTKÉ ZPRÁVY

Starší žáci: pohár = sen pokračuje

V semifinále poháru Ondrášovky, pro starší žáky ,kterého se na začátku účastnilo 30klubu starších žáku pardubického kraje, jsme po semifinále zůstali jen my, SKP Slovan a Česká Třebová!

Finále bude 8.6.2016 na hřišti v Kunčině, těšíme se!!!!

SKP Slovan----SK Pardubičky   5:2   poločas  2:1

naše branky stříleli:11.m Kolář P.,35.m Šmerda J.,55.m Kolář P.,58.m Šmerda J.,60.m.Vítek A..Sestava:Smékal-Ebert,Gallik,Štrajt,Kupský-Petr,Šmerda M.,Vítek,Matocha-Kolář,Šmerda J.,střídali:Cerman,Ševčík,Vrána,Škrabal,Bárta

Za krásného středečního počasí,na perfektně připraveném hlavním hřišti hostíme Pardubičky.Zápas začíná šancemi na naší straně(Šmerda J.) které bohužel neproměnuje a tak přichází trest,gol hostu v 6.minutě střelou s třiceti metru,po nedurazných soubojích našich obráncu!Rychlá odpověd s naší strany přichází hned v 11.minutě golem Koláře P.,díky bohu za to.Pak máme hru pod kontrolou,vytváříme si šance které korunuje druhým golem těsně před poločasem v 34.minutě Šmerda J..I když v poločase vedeme nemohu být spokojen s aktivitou některých hráču,stále jsou na hřišti ,,schovaní",nechcou balon,bojí se vzít odpovědnost na sebe.Proto durazný pohovor v kabině,paradoxně hned na začátku druhého poločasu nastřelí na puli hřiště náš stopér,předstopera do zad a míč se odrazí soupeři přímo do samostatného uniku,který proměnuje a vyrovnává.V té chvíli jsem zvědavý na moralně volné vlastnosti kolektivu,celý kolektiv má pochvalu,že je má a dokáže zápas strhnout na naši stranu.Soupeř nám pomáhá chybou brankáře a pak už následuje brankostroj,během 5.minut,mezi 55-60 minutou rozhodují zápas druhým golem Kolář P.+Šmerda J.a dělník pole Vítek A..Po závěrečném hvizdu následuje radost s finále,musím pochválit celý kolektiv za bojovnost,vuli vyhrát,ano chyby jsou a budou,někdy mě i překvapí,ale co je u mládežnických kategorií jistota=vubec nic!!Poděkování zaslouží i početná divácká kulisa,která nás provázela i přátelský duch hráču na hřišti,pak má smysl absolvovat už 54tréninkových jednotek,od začátku roku 2016,jsou v kolektivu hráči kteří se učastnili i 50 tréninku+halových turnaju i soutěžních zápasu.Vím že jste hráči starších žáku unaveni,leckdy zranění,fotbal ale máte rádi,proto to překonáte a bojovat budete až do konce sezony.Je ctí Vás v tom podporovat,usměrnovat,vést,vidět Váš usměv na fotbale M.J.+trenéři