^ nahoru

Starší žáci - Pardubičky a Česká Třebová

 
 
PARDUBIČKY-SLOVAN SKP 2:1 (2:0)
 
Tichý-Malach,Václavek,Petr,Hladil-Smirnova,Sotolář,Ruml,Dudáš-Chalupa,Širůček
 
Hned v 1. měl gólman domácích potíže se střelou Chalupy. Na druhé straně předvedl dobrou reakci Tichý. Hra se poté přelévala ze strany na stranu,za mírné převahy Pardubiček. Ve 33.založili domácí akci po pravé straně, rychle zakombinovali a tvrdou střelou nedali Tichému šanci-1:0. Ve 35. zrcadlová situace. Tentokrát zleva.Rychlá akce,únik po křídle,střela po zemi-2:0. Ve druhém poločase Slovan ožil a vypracoval si několik slibných šancí. 41.Malachův centr napálil Chalupa ze šesti metrů hlavou, jen do břevna. 43.Malachovu ránu ze třiceti metrů vytlačil golman na roh. Po jeho rozehrání opět Malach zakončuje přesnou střelou a nachytal chybujícího gólmana-2:1. 63.Václavek rychle rozehrál trestný kop na své polovině,přesným pasem poslal do brejku Sotoláře, který přehodil gólmana. Akci zastavil chybným výrokem praporek pomezního. Ten si nevšiml o kus dál stojícího obránce. O ofsajd se tedy nejednalo. V závěru hosté přežili šanci domácích, když Tichý patou šťastně zabránil míči cestu do sítě. V poslední minutě si Chalupa naběhl na uličku Václavka, běžel třicet metrů sám na brankáře. Bábu "Tutovku" zazdil střelou do strážce svatyně. Škoda, Slovan pykal za dvě hrubky, které domácí potrestali. Výborně pískal pan Málek (Maradona).
 
SLOVAN SKP-ČESKÁ TŘEBOVÁ 1:1(1:1)pk 1:3
 
Tichý-Malach,Petr,Václavek,Ruml-Smirnova(67.Stupka),Řehák,Sotolář,Dudáš-Chalupa,Širůček(45.Hladil)
 
Hned v první minutě proběhl Chalupa kolem obránců a z úhlu vystřelil přesně. Gólman Řehoř byl na místě.3. Václavek z "pětky" netrefil bránu. O chvíli později nedal hostující Preissler jasnou šanci. 8. Řehák mohl otevřít skóre, ale slabší, levou nohou nevystřelil z deseti metrů dost tvrdě. 20. Řehák vydláždil uličku Chalupovi, ten vnikl do šestnáctky a hbitě zavěsil-1:0. 24. Tichý se vytáhl po střele Preisslera. 28. Dudáš vybojoval balon, narazil si jej se Sotolářem, ale nemířil přesně. 33. zbytečný faul Rumla na boku vápna - PK-Polášek-1:1.
Druhý poločas začal superšancí hostů. Tichý však čaroval a střelu z blízka vyrazil na roh. Do hry nastoupil v dresu Slovanu Hladil a svou buldočí aktivitou dělal obraně "železničářů" problémy. Nejprve udolal dva beky a vystřelil nad bránu, krátce poté se opět probil přes obranu, ale trefil dobře vyběhnutého Řehoře. 66.Poláškova střela vedle - opět jsou na pořadu penalty.
Sotolář byl úspěšný - Ptáček nedal.Ruml penaltu odflákl (vedle), Polášek 1:1. Petr bránu minul, Fečko 1:2.Chalupův pokus se jen došoural ke gólmanovi a hosté byli úspěšní 1:3.