Starší žáci - Lanškroun a Letohrad

Lanškroun-Slovan SKP 0:4 (0:3)

Tichý-Nguyen(46.Kolář)Václavek,Petr,Dudáš-Smirnova,Ruml,Sotolář,Širůček-Hladil(59.Stupka),Chalupa

Slovan,hrající bez Řeháka a Malacha,ovládl hru hned od prvních minut. Rychlými akcemi se snadno dostávali za obranu domácích. Některé nákopy za obranu stopnul chybným posouzením asistent rozhodčího,nebo špatná koncovka hochů z Hané. V 18.si naběhl na přesný pas Václavka Chalupa a prudkou ranou otevřel skóre-0:1. V následujících minutách torpéda v útoku Slovanu své šance zazdila. V 26.navýšil skóre Chalupa 0:2.V 34.si na kolmou přihrávku naběhl koník od Bouzova Hladil a jeho pumelice rozvlnila síť-0:3.
Ve druhém dějství pomohla domácím výměna brankáře.Ten zachránil Lanškroun od pohromy. Do černého se trefila jen naše hvězda, Saša Smirnova-0:4.Spolehlivě zachytal Tichý,nejlepším hráčem na place byl Václavek. Dobře mu sekundovali Sotolář s Chalupou. V tabulce je Slovan na 7.místě se 14body(22:22)

SLOVAN SKP-LETOHRAD 0:0-penalty 4:3

Tichý-Nguyen(69.Hájková)Petr,Václavek,Dudáš-Malach,Ruml,Sotolář,Širůček-Hladil(45.Kolář),Chalupa

Utkání se sousedem v tabulce.Slovanu chybí marodi Smirnova a Řehák. Slovan vstoupil do utkání slibnými akcemi,ale Chalupa,Hladil a Širůček do černého netrefili. Hosté se do vážnějších akcí nedostali.Jejich střely z dálky byly pro jistého Tichého lahůdkami. Ve druhém poločase domácí zrychlili hru,vypracovali si spoustu šancí,ale zakončení,to byla hrůza. V 38.běžel svým dlouhým,pštrosím krokem sám na gólmana Širůček,bránu však jen vystrašil. V 47.bomba Chalupy z deseti metrů málem přerazila břevno. Aleš Širůček těžil ze své rychlosti,ale i další tři brejky gólem neskončily.Vždy byly rozměry brány malé.a protože ani šance Chalupy a Sotoláře netrefily cíl,došlo na penaltové rozstřely
Václavek proměnil, Tichý střelu hostí vyrazil. Ruml i hráč hostů byli úspěšní-2:1.v další sérii Sotolář i hosté trefili cíl-3:2. Chalupovi střelu gólman chytil a hosté srovnali-3:3. Malach dal Slovanu šanci a Tonda Tichý super zákrokem podtrhl dva body-4:3.
Slovan poskočil v tabulce na vysněné 5.místo.