Starší přípravka - KP 24.9.2016 v Chocni

V sobotu 24.9. jsme se zůčastnili dalšího kola krajského přeboru mladších přípravek, který se konal v Chocni.

Po domluvě s trenéry z Ústí hráli kluci proti A týmům starších přípravek z Letohradu ,Chocně a Pardubicím B.

Sestava: Bubeník M, Sýkora M, Křeček L, Antl D, Vavřín M, Mazal J /všichni ročník 2006/ Škrabal Š, Mlejnek M, Buček N /všichni ročník 2007/

Letohrad - SKP Moravská Třebová - 2:1

V první půli na nás soupeř vlétl a po několika slibných šancích se po naší hrubé chybě v obraně dostal do vedení. V druhé půli jsme Letohrad zatlačili na jeho půlce, ale po naší další hrubé chybě se soupeř ujímá dvoubrankového vedení. Pět minut před koncem po pěkné akci snižujeme na jednobrankový rozdíl a poté začíná koncert našich nepromněněných šancí, soupeř ve druhé půli pouze dvakrát vystřelil na bránu přesto odešel ze zápasu vítězně.

Choceň - SKP Moravská Třebová - 6:1

Zcela jasný průběh zápasu pro domácí, kteří byli daleko dravější a hladovější po míči. Kluci se po pátém gólu zmohli pouze na lehkou úpravu výsledku, ale tento zápas kluci prohráli spíše po psychické stránce kdy si naprosto přestali věřit. Za celý zápas pouze tři střely na branku soupeře a bez branky se vyhrát nedá.

Pardubice B - SKP Slovan Moravská Třebová - 9:3

I když tomu výsledek moc nenasvědčuje, ze začátku zápasu jsme s klukama z Pardubic hráli vyrovnanou partii, po první půli byl stav 2:0 pro Pardubice. Ještě 7 minut před koncem byl stav 5:3,ale potom přišli tři velmi rychlé a hlavně laciné góly po individuálních chybách a bylo vymalováno.

Takže tentokrát bez bodu a poslední, ale zápasy proti Letohradu a Pardubicím jsme nehráli špatně, ale stále je co zlepšovat a hlavně když dostanu branku tak nesmím svěsit hlavu, ale teprve začít pořádně bojovat.

Gratulace klukům z mladší přípravky k prvnímu místu, ale bez našich půjčených kopaček by to asi nedopadlo. :-)