⚽️ Starší přípravka - hodnocení turnaje KP v Ústí nad Orlicí

Hodnocení sobotního turnaj KP starších přípravek v Ústí nad Orlicí

Mužstva: Pardubice, Česká Třebová, Lanškroun, SKP Slovan

Sestava: Sýkora, Vavřín M., Bubeník, Buček, Škrabal, Mlejnek, Křeček, Mazal, Antl

Druhý turnaj jsme odehráli v Ústí nad Orlicí. Dešťové mraky se po celý turnaj potulovaly hodně nízko, ale pršet začalo až při odjezdu. Předpověď naší nové součastné přípravkové rosničky vyšla úplně přesně :-)

SKP Slovan - Česká Třebová 13:1

V prvním utkání nastupujeme proti klukům z České Třebové. S tímto soupeřem jsme ještě nehráli, tak jsme čekali, jak se soupeř herně projeví. Po celé utkání máme herní převahu a kluci si zápas užili o čemž hovoří i konečné skóre 13:1 pro náš tým.

SKP Slovan - Pardubice "B" 4:2

Kluci z Pardubic působili před zápasem velice sebevědomě a i pohled na jejich urostlé postavy dával tušit, že nás nečeká žádný lehký zápas. Ujímáme se vedení 2:0, soupeř do poločasu upravuje poločasové skóre na 2:1. Ve druhé půli na nás soupeř vlítnul, ale nám se po krásné akci podařilo navýšit zkóre na 3:1 a když Maty zakroutil míč přesně za tyč vedeme 4:1. Soupeř ještě snižuje na 4:2. Velice cenné vítězství.

SKP Slovan - Lanškroun 3:2

Tento zápas měl infarktový průběh. Kluci tohle nám prosím už nedělejte :-) , v utkání taháme od začátku za kratší konec. Soupeř je živější, důraznější, my působíme unaveně. První poločas prohráváme 0:2. Druhá půle, tak, jako první....bez elánu a nasazení. Brankář hostí nám daruje penaltu, kterou Mára proměňuje a kluci ožívají. Přidáváme druhou branku. Utkání spěje k remízovému konci, ale přichází náš nejkrásnější moment celého turnaje. Štěpa se připravuje na trestní kop s možností jasného ohrožení branky přímou střelou, ale " nesmyslně" dává patou míč čtyři metry zpět, a ještě na levou Máry, a přichází zatím asi jeho životní trefa opírací levou nohou přímo pod víko lanškrounské branky. Pánové, jestli jste tohle chtěli, tak klobouk dolů. Tímto otáčíme utkání a vítězíme 3:2. Pro lanškrounské kluky asi po průběhu utkání krutá prohra. Ale naši se po proměněné penaltě neskutečné zvedli. Tímto vítězstvím s stáváme vítězem celého turnaje.

Opět pochvala pro naše osmičky, opanovaly druhý turnaj za sebou a tentokrát zcela přesvědčivě. Trenéři se vyjádří sami v hodnocení na stránkách U9.

Pro rodiče: v rozlosování bylo upraveno datum turnaje v Lanškrouně /sobota 8.10.!!!!!