A muži: SKP Slovan - Luže

SLOVAN SKP MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - TJ LUŽE    0 : 0   pk 4 . 3
Kamisch- J. Štaffa, Krystl, Olejník, Drexler- Kopa( 24  P. Mikšánek- 84 Lébiš) Smékal, Kolář, Šmerda- Bednář, Konečný
Roz: Morávek, Doskočil, Zeman- ŽK. 0: 5-SNB 7: 1- SM 6: 2- RK 8: 2
Slovan začal zhurta a hned ve 2. Kopův prudký centr napálil Šmerda do obránce, následoval rohový kop. 13. Trestný kop Bednáře golman Vostradovský neudržel, dorážka hlavou Konečného šla nad bránu. 45. Jediná šance hostů v zápase. Koukal se zjevil sám před Kamischem,
který mu v pádu střelu srazil, následnou dorážku odvrátili domácí na rohový kop. Slovan měl v první půli více ze hry, šancí bylo pomálu.
Druhý poločas zahájili domácí náporem. 47. Na centr Smékala si naběhl Olejník, jehož prudká hlavička trefila břevno a pumlíč po odrazu
olízl brankovou čáru. 55. Dlouhý nákop Krytla letěl vzduchem, jak raněný pták a Vostradovský jej vytěsnil zpod břevna na rohový kop.V 57.
61. testoval pozornost golmana Bednář. 71. hostující obránce stáhl k zemi Bednáře stylem,za který by se nemusel stydět ani ragby boy z
All Black. Pan rozhodčí do píšťaly nezadul. 77. Šmerda na levé straně vysunul Konečného, ten proběhl přes dva beky do vápna, zpětnou
přihrávkou vybídl Mikšánka, Páťa však trefil Bednáře sedínky. 80. Dobrý centr Drexlera, hlava Bednáře nad bránu. I po týdnu opět přišly na
řadu střely z dvanáctiyardové značky.
Roztřel začal Olejník, jeho střelu Vostradovský vystihl a byl u tyče včas. Zkušený Radouš(dříve Chrudim) trefil prudkou ranou tyč, Bednář
uklidil merunu za tyč 1: 0, Shejbalův pokus vytáhl Kamisch rukou ve stoji mimo klec, Krystlova pohoda 2: 0, Fejl 2: 1, Smékalova jistota 3:1
Markarjanc 3: 2, Kolář trefil stejné místo,jak Olejník a Vostradovský předvedl stejnou parádu. A golman hostů pak vyrovnal stav- 3: 3.Lébiš
v pohodě poslal domácí do vedení 4: 3. Kamisch skvělým zákrokem pokazil radost Barcicovi a dva body zůstaly poprávu na Moravě.
Bilance soupeřů:10 utkání-5- 1- 4 15: 11- PR 1: 0
Marek Kamisch 32 vychytaná nula ve 103 zápase,Jan Bednář sice nebodoval, ale za Slovan má bilanci 51 zápasů- 21 g+ 21 as. ! !