^ nahoru

⚽⚽ starší přípravka - hodnocení Ústí nad Orlicí 22.4

V neděli 22.4.2018 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje starších přípravek v Ústí nad Orlicí.

Našimi soupeři byli mužstva z Hlinska, České Třebové, Pardubice B.

Za SKP Slovan reprezentovali tito hráči: Ročník 2007 - Dospiva Šimon, Ryp Jakub, Mlejnek Martin, Škrabal Štěpán, Ertl Adam,  Buček Nicolas, Rejchrt Jan, Čonka Christian. Ročník 2008 -  Sotolář Ondřej,  Křivánek Tomáš, Vavřín Dominik.

 

Hrálo se za „letního“ ve vysoké teplotě na hlavním stadionu.

 

SKP SLOVAN – HLINSKO 1:11

 

V úvodní pětiminutovce jsme byli Hlinsku naprosto vyrovnaným soupeřem a nic nenasvědčovalo takovému výprasku. Po prvních třech velmi rychlých gólech jsme se nedokázali dostat do zápasu a soupeř nás po všech stránkách předčil byl rychleji u balónu, lepší v kombinaci a razanci střel a jejich brankářka „Eliška“ byla pro nás betonovou zdí, kterou jsme i ve vyložených šancích trefovali nebo přestřelovali bránu a až u konce zápasu dal naší jedinou branku Honza po důraze ve vápně. Soupeř nás předčil ve všech směrech.

 

SKP SLOVAN – ČESKÁ TŘEBOVÁ – 0:6

 

Opět dobrý začátek, kdy jsme po celý průběh zápasu nebyli horší, ale soupeř nás předčil o 100% v proměňování šancí a na jeho perfektně umístěné střely ze střední vzdálenosti jsme nenašly odpověď a i mi jsme měli vcelku hodně šancí dali jsme tyč a břevno, ale to bylo tak vše našim střelám chyběla tvrdost a razance a umístění. Ale kluci zaslouží pochvalu, že i za rozhodnutého stavu nesložili hlavy a stéle bojovali až do konce.

 

SKP SLOVAN – PARDUBICE B – 9:3

 

Paradoxně kluci měli z tohoto soupeře největší strach a opět jsme po hrubé chybě prohrávali 1:0. Kluci se ale najednou velmi rychle oklepali a do kabiny se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase, ale už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a na Pardubickou bránu se valil jeden útok za druhým, najednou klukům všechno vycházelo, zpřesnili přihrávky a střely začaly padat kam měli. Super výkon kluci jen tak dál, kdybychom takto odehráli i první dva zápasy tak to vypadalo úplně jinak.

 

Na závěr děkuji rodičům za hlasité fandění a skvělé občerstvení v podobě buchet.