^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Všem fanouškům se hluboce omlouváme, ale počasí se proti nám spiklo. Hřiště je pod vodou, do toho začalo sněžit a jako bonus nám to všechno v noci zmrzne a vydrží to tak až do neděle, kdy se od 14:30 mělo hrát utkání krajského přeboru proti týmu TJ Sokol Dobříkov. V tom se prostě hrát nedá. O náhradním termínu intenzivně jednáme. Zmrzlá Moravská Třebová tak v neděli aspoň může na plné obrátky fandit hokejistům, kteří v České Třebové v případě vítězství opanují krajskou hokejovou ligu. Držíme palce, aby to dopadlo.

Vynikající výkony a příkladná reprezentace oddílu SKP Slovan Moravská Třebová katapultovala Pavla Lexmana, Tomáše Staňka a Romana Cápala mezi nominanty na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017. Nominace proměníme ve vítězství hlasováním a nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je využít online formulář v odkazu, kde pod seznamem nominovaných naleznete hlasovací formulář. Hlasovat můžete do 31. března 2018. 
http://www.moravskatrebova.cz/cs/mesto/neautorizovat/sportovec-roku-mesta-moravska-trebova-2017.html

Nominační listina do 22. ročníku ankety je dostupná také v březnovém vydání Moravskotřebovského zpravodaje, jehož součástí je anketní lístek s dalšími pokyny pro hlasování.

⚽⚽ starší přípravka - info na sobotu

 Sobota 26.8.2017 Svitavy

Přípravné zápasy na umělce v Lánech, začátek 9:30, konec 12:00, návrat cca.13:00hod

(hrajeme dva  zápasy Polička, Svitavy)
Sraz : SKP Slovan Moravská Třebová  8:45hod u zadní brány.

Nominace: Mlejnek, Bombera, Škrabal, Čonka, Urbášek , Rejchrt , Dospiva , Buček, Baranok, Ryp, Sotolář, Křivánek , Vavřín, Bílek, Žouželka, Marek

 

Poprosím rodiče o pomoc s dopravou, jedeme auty

 S  sebou tréninkový dres, pití, svačinu a ručník.

 

Kdo nemůže, volat trenérům : Vavřín, Škrabal