^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

⚽⚽ starší i mladší přípravka - info na tento týden

Informace na tento týden

Čtvrtek - schůzka trenérů s rodiči ročníku 2007/2008 - 18,30 na SKP / informace o novém složení trenérů na příští ročník, informace o plánovaněm soustředění, seznámení se soutěžemi pro příští ročník + další informace

 

Sobota - přátelský zápas v Kunčině v rámci Kunčinských slavností / nominace a další informace budou ve čtvrtek na stránkách/ ročníky 2006/2007/2008/2009.

trenéři