^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

⚽⚽ starší přípravka - nominace na sobotní kvalifikaci poháru PKFS ve Svitavách

Kvalifikace poháru PKFS - 27.5.2017 / sobota/ Svitavy

Nominace: Dospiva Šimon, Mlejnek Martin, Škrabal Štěpán, Vavřín Marek, Buček Nicolas, Urbášek Vojtěch. Bubeník Matyáš, Křeček Lukáš, Vavřín Dominik, Sotolář Ondřej, Antl Daniel

Kdo z vážných důvodů nemůže, volat trenéry. / Škrabal /


Odjezd: 8,00 od zadní brány SKP - jede se osobními auty/ poprosím rodiče/
Návrat cca 14,00

Ostatní hráči: Žouželka, Hrazdíra, Macek, Čonka, Ertl ,budou v nominaci na sobotu do Sebranic OP smíšených přípravek. Nominaci vloží na stránky Vl. Dokoupil.

Trenéŕi