^ nahoru

⚽️⚽️ Starší přípravka - hodnocení přátelského utkání 6.3.2017 ve Svitavách

Dnešní přátelské utkání starší přípravky ve Svitavách. 

Sestava: Macek, Vavřín M, Mazal, Křeček, Škrabal, Mlejnek, Ertl, Buček, Vavřín D, 

První část utkání jsme odehráli na klasickém rozměru hřiště 5+1, ve druhé polovině jsme si vyzkoušeli utkání na půlku hřiště 7+1

Více se nám dařilo na standartním hřišti, kde bylo utkání z naší strany více než vyrovnané. Na velkém hřišti jsme si odbyli premiéru ...a bylo vidět, že kluci nevěděli ve kterých prostorech se mají pohybovat. Ale dobrá zkušenost pro kluky r. 2006, kteří již na podzim budou takto hrát v mladších žácích. Všechno má své ale.... Bohužel dnešního utkání se zůčastnili pouze čtyři hráči ročníku 2006. Zbytek kluků byli sedmičky a jeden hráč 2008. Ano jsou prázdniny, ale utkání bylo avizováno dostatečnou dobu předem a je škoda, že jsme se na utkání dostavili pouze v devíti lidech. A někteří hráči r. 2006 a 2007 pro které bylo toto utkání domluveno, a kteří nejsou na dovolené nebo nemocní se na utkání vyflákli. Počasí bylo slušné, bez deště, tak nevidím důvod neúčasti. Víc to komentovat nehodlám. 

Branky jsme trenéři ani jedné strany nepočítali, ale nebyly vůbec důležité. Kluci si zahráli na super povrchu UMT a v rámci pŕípravy předvedli slušný výkon před mistrovskou sezónou. 

Velký dík rodičům za dopravu a klukům co se utkání zúčastnili. 

Připomínám: ve středu trénink odpadá, pátek trénink na " Žižkárně" ve standartním čase. 

Neubauer