Fotbalová školka

Starší přípravka-ZAČÍNÁME

V neděli 31.5.2020 jsme po třech měsicích opět sehráli přátelský zápas v Šumperku.Poslední turnaj který jsme odehráli byl 22.2.2020 v Poličce a pak následovala pauza kvůli známým skutečnostem.V Šumperku jsme hráli se starší přípravkou,která je zvyklá hrát utkání s takovými celky jako je Sigma Olomouc,Prostějov či Baník Ostrava a podle toho i výsledek dopadl,prohráli jsme ,,dvojciferně"(18:2)=výsledek ovšem není důležitý.Ale už jen to,že mají zájem s námi hrát,přijedou i v létě k nám si zahrát je paráda.Utkání se hrálo na perfektně připraveném hřišti,sice za nevlídného počasí,ale co,nehrajeme hokej v hale přece.Soupeř je zvyklý hrát už na celou šířku i půlku hřiště i v této kategorii,v rozestavení 7+1 a zápas trval 3 x 30minut!Takže komentář některých našich hráčů byl:trenére tak dlouho a na tak velkém hřišti jsem ještě nehrál,má odpověd-musíš si zvykat.Děkuji za pomoc s dopravou rodičům kteří si udělali čas a pomohli-DĚKUJI.A poznámka nakonec o kvalitě našeho soupeře svědčí i to,že k údivu nás všech z Moravské Třebové domácí fyzioterapeutka (ano celek starší přípravky má svoji vlastní fyzioterapeutku) nařídila po 90minutách hry všem hráčům starší přípravky 5 minutový výklus +protažení pod její kontrolou a nikdo s jejich hráčů neřekl ani slovo komentáře...…………                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Trenér:MJ