Starší přípravka-zápas proti rodičům na konec sezony venku

Řada rodičů z leva:p.Nguyen,p.Nguyenová,p.Cápalová,p.Brziaková,p.Janeček,p.Zobač,p.Mlčoch,p.Cápal,p.Prucek

Hráči v pokleku z leva:Nguyen P.,Cápal T.,Zobač J.,Valenta T.,Klíč O.,Mlčoch L.,Nguyen V.,Prucek T.

Ležící brankaři z leva:Mach J.,Brziak J.

Na konci trénování venku,jsme sehráli přátelský zápas proti rodičům a výsledek který není vůbec důležitý=remiza 14:14,poločas 8:5 pro rodiče,ale na penalty vyhrála starší přípravka 8:7 nad svými rodiči.Zápas byl veden v přátelské atmosféře až na posledních 5 minut,kdy potřebovala přípravka nutně vyrovnat,to už byla ,,jízda".Střelce uvádět nebudu,ale myslím si že zápas splnil účel a i závěrečné rozloučení s občerstvením v restauraci u Standy,bylo fajn.Ted přecházíme plynule do tělocvičny dvakrát v týdnu až do konce roku,protože má li čas trenér,který si ho rád udělá(mimochodem tréninkových jednotek bylo za 3 měsíce venku 38)měli by si čas udělat pro fotbal i mladí hráči,DĚKUJI.                                                                                                    Trenér MJ