Stojící rodiče z leva:p.Brziaková,p.Navrátilová,p.Ptáček,p.Zobač,p.Zobačová

Stojící  hráči z  leva:Cápal T.,Navrátil A.,Zobač J.,Ptáček T.,Brziak J.

V pokleku z leva:Jarmar K.,Mlčoch L.,Oštadnický I.,Nguyen V.

Ležící:Šimon R.

Stojící z leva:trenér Janeček M.,Cápal T.,Zobač J.,Navrátil A.,Brziak J.,Nguyen V.

V pokleku z leva:Jarmar K.,Mlčoch L.,Oštadnický I.,Ptáček T.

V sobotu 26.10.2019 jsme za krásného počasí v Kunštátě u Letovic,odehráli poslední venkovní přátelský turnaj s celky jihomoravského kraje s těmito výsledky:

SKP Slovan--Svitávka 11:5,poločas 3:2,střelci:Mlčoch L. 3,Oštadnický I. 3,Jarmar K. 2,Ptáček T.,Zobač J.,Navrátil A.

SKP Slovan--Kunštát    8:2,poločas 5:0,střelci:Jarmar K. 3,Oštadnický I. 2,Mlčoch L.,Zobač J.,Ptáček T.

SKP Slovan--Blansko   5:0,poločas 1:0,střelci:Nguyen V. 2,Oštadnický I. 2,Zobač J.

Hodnocení:3 výhry a skore 24:7=první místo!!!Turnaj jsme zvládli všichni na jedničku a pochvalu,prosím.Samozřejmě tam byli i chyby a vlastní branky,ale kolektivní výkon vše předčil a slovy trenéru soupeře,jsme všechny celky ,,přejeli".Je možná škoda,že už podzimní část končí,ale skazí se počasí tak nám to líto nebude.Chtěl bych také poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a fandění po celý turnaj,takže  i fotku s mužstvem si zaslouží,DĚKUJI!!!                                                                                                                                  Trenér MJ