^ nahoru

7. kolo - 1.B třídy

SKP Slovan Moravská Třebová B - Jiskra Ústí nad Orlicí B    5 : 1 (3:0)
br.: Sedláček, Polák, štěpánek, David, Frisch - Falta
Vykydal - Fikr (64. Zobač), Novotný (23. Štěpánek), Winkler, Müller - David, Sedláček, Trefil, Polák - Neumann (75. Frisch), Kalus

     Zajímavé, kvalitní a pohledné utkání. V úvodu zápasu si oba týmy vytvořili po dvou šancích, ale oba brankáři byli na místě. V 18. minutě se z přímého kopu prosadil Sedláčeka bylo to  - 1:0, od té chvíle celý první poločas existovali na hrací ploše jen domácí, kteří si vytvořili spoustu nadějných příležitostí a sřelecky se prosadili ještě dvakrát, ve 25. minutě byl faulován Polák a z nařízené penalty sám s přehledem zvýšil na 2:0. Ve 43. minutě předvedli domácí hráči rychlá kombinační akci a Štěpánek bombou na zadní tyč zvýšil na 3:0.
   Hned v úvodu druhého poočasu se hostujícímu Faltovi podařilo snížit, hosté se vrátili do hry a oba týmy měli další šance na vstřelení branky, dlouho se však střelci nedokázali prosadit, až přišla 78. minuta utkání a hrubka hostujícího golmana rozhodla o osudu utkání, tak dlouho váhal z rozehrávkou až mu David míč vzal a pohodlně do prázdné branky zvýšil na 4:1, o dvě minuty později se prosadil přesnou střelou z hranice vápna Frisch a bylo to 5:1, stejný hráč o chvíli později orazítkoval břevno a v samém závěru ještě Šenkýř vychytal ve stoprocentní šanci Kaluse.