^ nahoru

3. kolo 1.B třídy

SKP Slovan Moravská Třebová B – Sokol Sebranice  2 : 2 (1:1)

br.: David, Štěpánek – Malý, Zahoran

J. Komoň – T.Komoň, Novotný, Rázl, Müller – David (70.Winkler), Sedláček, Trefil, Polák – Štěpánek, Kalus (46. P.Šatník) 

    Od úvodních minut vyrovnané a zajímavé utkání, v 17. minutě se ujal vedení náš tým, po dlouhém nákopu středem hřiště se prosadil David, ve 26. minutě dvakrát podržel naše mužstvo Komoň, ve 38. minutě se v pokutovém území uvolnil hostující Malý a střelou po zemi k tyči vyrovnal.

     Úvod druhého poločasu patřil našim hráčů, ale tentokrát se zase dvakrát vyznamenal Kysylka v hostující brance, naši hráči si vytvořili převahu a v 71. minutě po krásné střele Štěpánka byl stav - 2:1. Hosté prostřídali sestavu a vytvořili si tlak, v 82. minutě Zahoran z přímého kopu vyrovnal. Stejný hráč mohl dvě minuty před koncem strhnout vítězství na stranu hostů, ale hlavou po rohovém kopu mířil nad naši branku. Utkání tak skončilo vzhledem ke svému průběhu zaslouženou dělbou bodů.

Střely na bránu: 7:4

Rohy: 6:6

Slibné šance: 5:4

17´ David (Novotný)  1:0

38´ Po chybě Novotného, Malý 1:1

45´ Bomba Rázla do hradby těl

57´ Po akci Sedláčka trefil Polák gólmana

71´ P. Šatník nabil Štěpánkovi, který ranou z 18 metrů vsítil krásný gól 2:1

82´ Trestný kop Záhorana 2:2

84´ Neujala se hlava Müllera