^ nahoru

1. kolo - 1. B třídy

SKP Slovan  - Sokol Řetová 4 : 3 (1:2)

branky : Štěpánek, Kalus, Sedláček, Zobač
sestava : J. Komoň - T.Komoň, Rázl, Marek, Müller - David, Skřebský (46. Sedláček), Trefil, Kalus (87. Novotný) - Zobač, Štěpánek

    Po sobotním bláznivém výsledku z Načešic, bylo v neděli na moravskotřebovském stadionu k vidění podobné představení. V 6. min. předvedli domácí rychlou kombinační akcei na jejímž konci Štěpánek vystřelil z vápna přesně k tyči a bylo to - 1:0. Ve 20. minutě Komoňovi vypadl centrovaný míč a hostující Holinka pohodlně do prázdné branky vyrovnal na 1:1. V samém závěru prvního poločasu přišel v podání hostu centr za obranu a Bohunek s přispěním našich vracejících se obránců otočil skóre na - 1:2.
    Do druhého poločsu nastoupil M.Sedláček, který rozhýbal naši hru směrem do předu, ale přesto to byli hosté, kteří se opět prosadili jako první. V 55. min. přiletěl další centrovaný míč do domácího pokutového území a neobsazený Holinka - 1 : 3. O chvíli později utekl hostující obraně Štěpánek, našel přesným cenrem Kaluse a ten rybičkou hlavou snížil - 2:3. V 77. min. bylo vyrovnáno, rozběhnutého Sedláčka nedokázala hostující obrana zastavit a jeho přesná střela levou nohou k tyči skončila v hostující brance - 3:3. Šest minut před koncem zahrál jeden z hostujících hráčů rukou v pokutovém území a z penalty se nemýlil Zobač -  4:3.