20. kolo - 1.B třídy

Jiskra Ústí nad Orlicí B - SKP Slovan Moravská Třebová    3 : 1 (1:0)

branka : Novotný

J. Komoň - Matoušek, Rázl, Špaček, Novotný - T. Komoň, Trefil, Cink, Huryta, Kalus - David

K utkání jsme po sérii omluvenek z nedělního dopoledne odjeli jen s 11-ti hráči, domácí byli po celý zápas lepším týmem, vytvořili si spoustu šancí, proměnit však dokázali jen tři, ve 12. minutě po centru z pravé strany otevřel přesnou hlavičkou skore M. Ráb. V 49. minutě po závaru v našem pokutovém území zvýšil R. Ráb na 2:0, v 75. minutě po rohovém kopu domácích zlikvidoval Komoň jednu z dalších domácích šancí, míč však vyrazil pouze k Vackovi, který ho vrátil do naší branky 3:0. My jsme korigovali výsledek utkání v 86. minutě když po centru Matouška a vyhraném souboji Cinka pohotově zakončil přesnou střelou k tyči Novotný.

Zasloužené vítězství domácích, kteří si upevnili druhé místo v tabulce, naopak nás další porážka ještě víc přikovala ke dnu tabulky 1.B třídy.