Rozpis zápasů - PODZIM 2019

Měsíc náborů 2017.

Fotbalové prázdniny

Starší přípravka-mistrovský turnaj Česká Třebová

V sobotu 21.9.2019 jsme opět za nádherného počasí odehráli mistrovský turnaj v České Třebové:

SKP Slovan--Svitavy 4:1,poločas 2:1,střelci:Nguyen Viet,Navrátil Adam,Cápal Tomáš 2

Perfektní zápas s naší strany,kde nechybělo nic-důraz,bojovnost,nasazení,motivace,kombinace,naběhané metry od všech hráčů=goly+vítězství.Soupeře jsme jasně přehráli a jediný gol jsme dostali s penalty.Všichni hráči zaslouží pochvalu a poděkování,akorát mohlo být naše vítěztví větším rozdílem,protože šance a možnosti jsme měli.

SKP Slovan--Letohrad 3:2,poločas 3:0,střelci:Brziak Jakub,Nguyen Viet 2

Zápas jsme hlavně první poločas odehráli v dobrém tempu i nasazení a bylo se na co dívat.Bohužel druhý poločas jsme soupeře vlastnimi chybami opět zbytečná penalta i nahrávka soupeři,dostali dohry.Pak už byl lepší soupeř a my nic nestíhali a zbytečně hráli pod tlakem udržet výhru,což se bojovnosti a přístupem na hraně sebeobětování povedlo.

SKP Slovan--Česká Třebová 1:6,poločas 1:5,střelec:Šimon Radovan

Naprosto zasloužená prohra,za přístup i nasazení,které nám naprosto chybělo.Samozřejmě branky jsme dostali po naprosto zbytečných chybách,které nepochopil ani soupeř ani my.Na hřišti nebyl nikdo,kdo chce prohru odvrátit.Hráči na sebe koukali,nemluvili a skore narůstalo.Jistě i my jsme měli šance,nastřelili 3 tyčky,ale prohra byla zasloužená!!!

Sestava:Prucek T.,Navrátil A.,Zobač J.,Mlčoch L.,Cápal T.,Brziak J.,Nguyen V.,Šimon R.

Omluveni pro nemoc:Mach J.,Valenta T.,pro zranění Klíč O.,výlet:Chládek J.

Hodnocení:2výhry a jedna prohra,skore 8:9,určitě mohli být lepší výsledky,ale taky horší.V téhle věkové kategorii nikdo neví co hráči na hřišti předvedou i když příprava je vždy stejná a tréninky náročné,ale určitě nejsou výsledky to nejdůležitější,vždy bude hlavní aby je fotbal bavil a měli ho rádi.                                                                      Trenér MJ