Rozpis zápasů - PODZIM 2019

Měsíc náborů 2017.

Fotbalové prázdniny

Starší přípravka-mistrovský turnaj=doma

V neděli 15.9.2019 jsme za krásného počasí,na perfektně připraveném hřišti od správce,odehráli domácí mistrovský turnaj.

SKP Slovan---Polička  3:3,poločas 2:1,střelci Navrátil Adam,Nguyen Viet 2

Naprosto zbytečná remíza,nebyli jsme schopni udržet výsledek 2:1 či 3:2.Ale popravdě musíme přiznat,že nám chybělo vše co k fotbalu patří=bojovnost,nasazení,chtít vyhrát,obětovat víc       naběhaných metrů,prostě a jednoduše se potit a makat pro výhru,až za hranu kdy si hlava myslí že už tělo nemůže,ale tělo může dvakrát tolik,jen potřebuje povel.

SKP Slovan---Chrudim  4:1,poločas 2:1,střelci Nguyen Viet 3,Mlčoch Lukáš

Tak tuhle výhru stále nemohu pochopit,na hřišti bylo mužstvo v bilých dresech Slovanu,které makalo,makalo až na samou mez své výkonosti,prostě všichni byli v hlavě připraveni vyhrát,obětovali výhře vše co mohli a výsledek se dostavil.Hráči byli soustředěni po celý zápas,plnili pokyny trenéra a pohled po závěrečném hvizdu na hráče jasně říkal=jsme unaveni,víc už to nešlo,ale štastni!!!!!

SKP Slovan---Svitavy  4:6,poločas 1:4,střelci Nguyen Viet,Navrátil Adam,Prucek Tomáš,Cápal Tomáš

Prohru jsme si zasloužili za první poločas,kdy jsme k zápasu opět přistoupili nesoutředěně,nepřipraveně,jednoduše se některým hráčům nechtělo......Po poločasové rozmluvě se na hřiště vrátilo mužstvo,které chce,snaží se,bojuje a maká.K výhře to sice nestačilo,ale že se soupeř bál o výsledek až do konce,zaslouží také pochvalu.

Sestava:Prucek T.,Navrátil A.,Brziak J.,Mlčoch L.,Klíč O.,Cápal T.,Nguyen V.,Chládek J.,

Omluveni pro nemoc:Zobač J.,Valenta T.,Šimon R.,Mach J.

Hodnocení:výhra,prohra,remíza,skore 11:10,určitě zaslouží pochvalu,ale pořád máme na čem pracovat,hlavně na přístupu a chování po celý turnaj,v každém zápase.Nebudu chválit jednotlivé hráče,protože fotbal je kolektivní sport a vyhrává či prohrává celé mužstvo a né jedinci.Samozřejmě pochvalu zaslouží i rodiče,kteří se o hráče starají,aby mohli hrát fotbal,DĚKUJI,MOC