^ nahoru

12. kolo - 1. B třídy

SKP Slovan Moravská Třebová B – Sokol Kunčina  2 : 3  (1:2)
br. : Polák, Huryta

J.Komoň - Fikr. Winkler, Huryta, Müller - David, Trefil, P.Šatník, Kalus - Polák, Zobač ( Skřebský, Coufal, T.Komoň, Matoušek)

    Dramatické, vyrovnané utkání na jehož výsledku se podepsali svými bídnými výkony oba pomezní rozhodčí. Vedení se ujali hosté,  Tlustoš vystihnul rozehrávku našeho týmu, poslal míč na Zemana, který z hranice velkého vápna, povedenou střelou na zadní tyč otevřel skóre. Domácí hráči dokázali brzy srovnat,  po rychlém protiútoku se dostal za obranu Polák a přesnou střelou po zemi vyrovnal. Poté se hra vyrovnala, ale vést mohli po pár minutách domácí, u autové čáry obral o míč David hostujícího Švandu, naservíroval ho před prázdnou branku Polákovi, který dřív než stačil vystřelit byl zastaven píšťalkou rozhodčího, kterému signalizoval pomezní Kunc naprosto nesmyslně faul na svého švagra v dresu Kunčiny. Skóre se tak měnilo na druhé straně  po centru Potáčka z přímého kopu a střele Hlubinky, kterou Komoň feflexivně vyrazil, se dostal míč k J.Spálenskému, který pohotovou střelou z otočky strhl vedení na stranu Kunčiny. Náš tým měl v závěru poločasu více ze hry, ale hráčům chyběl klid v zakončení.

     Naopak úvod toho druhého patřil hostům, ale Komoň byl vždy pozorný, všedesáté šesté minutě jsme srovnali skóre, když se trefil Kalus, ale praporek asistenta už byl v tu domu již dlouho nahoře, a tak gól pro ofsajd, jehož odmávání se divilo i početné hostující publikum nebyl uznán. O šest minut později rozehráli hosté roh na krátko, J.Spálenský poslal centrovaný míč na zadní tyč, kde Drahoš tvrdou střelou pod břevno nedal našemu brankáři šanci. V závěru utkání jsme  zatlačili hosty před jejich branku a ti se jen bránili, což se jim dařilo  až do osmdesáté deváté minuty, kdy v závaru před hostující brankou, se sám před Harvánkem ocitl Huryta a bez problémů snížil, vyrovnat se nám však již nepodařilo, přestože jsme ještě v poslední minutě měli k dispozici rohový kop. 

   Utkání by slušela remíza, ale to by museli  být na pomezí jiní nestranní rozhodčí.