^ nahoru

7. kolo - III. třídy

SKP Slovan Moravská Třebová "C" - TJ Sokol Jedlová             2:2 (0:1)

Sestava SKP Slovan Moravská Třebová "C":

Kryštof J., Cink P., Brychta J., Jurka F., Dostál L., Aberle M., Huryta V., Šatník P., Matoušek P., Šimon J. Kolář P. (Barák P., Štrajt V., Kudýn V., Horák Š., Švestka P.)

Branky: Štrajt Václav, Šatník Petr

Domácí na svého soupeře hned od začátku vlétli a výbornou kombinační hrou si vynutili neustálý tlak, který však vedl jen ke spoustě standardních situací a rohů. Ty skončily mimo bránu nebo si s nimi poradil výborný golman hostů. Stejně tak i s několika střelami zpoza vápna zejména od V. Huryty a P. Matouška. Hosté se spoléhali pouze na brejky a jeden z nich ve 43. minutě využili. Střelu z hranice vápna ještě J. Kryštof vyrazil, ale na dorážku hostujícího útočníka již nestačil a tím pádem se odcházelo do kabin za nepříznivého stavu 0:1.

Do druhé půlky nastoupili domácí s novým útokem, ale než se stačila tato změna projevit, tak byl ve 47. minutě další brejk hostů zastaven až ve vápně jen za cenu faulu a hostující hráč s přehledem penaltu proměnil - 0:2. Poté se už hrálo jen na jednu bránu. Hned v 50. minutě se po krásném centru M. Aberleho z levé strany prosadil hlavou V. Štrajt a snížil na 1:2. V další obrovské šanci Š. Horák přestřelil hlavou z malého vápna. V 60. minutě se po velkém závaru nejlépe zorientoval P. Šatník a z hranice penalty prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, a vyrovnal na 2:2. Pak už se jen domácí hráči střídali v zahazování vyložených šancí, v některých ani netrefili bránu a co už na bránu šlo, to pochytal hostující golman. Korunu všemu nasadil hlavní rozhodčí, který v 85. minutě nechtěl čekat na zakopnutý míč a utkání ukončil.

Vzhledem k sestavě a předvedené hře, je remíza velká ztráta i přes to, že hosté z Jedlové byli před zápasem na 2. místě tabulky jen o skóre.