Mladší žáci - Lanškroun + info poslední utkání mladší žáci a OP sobota 11. 6. 2016

Poslední venkovní utkání tohoto soutěžního ročníku.

TJ Lanškroun - SKP Slovan Moravská Třebová 0:6 (0:3)

sestava: Žouželka - Cápal, Sotolář, Škrabal, Lexman, Bárta, Václavek, Hofman Vít, Malach, Peškar, Ruml

branky: 13. Sotolář Marek, 24. Sotolář Marek, 30. Škrabal Jiří, 34. Škrabal Jiří, 36. Škrabal Jiří, 51. Sotolář Marek

V nepočetné sestavě jsme odjížděli k utkání proti soupeři, kterého jsme sice v posledních dvou zápasech porazili, ale stále máme na mysli jeho výkony z předchozích zápolení.

Ihned od úvodu zápasu máme více ze hry. Již ve 13. minutě Mára s přehledem uklízí míč k tyči soupeřovy branky. Soupeř se však nevzdává. Ale díky Honzovi v bráně držíme čisté konto. Přichází 24. minuta a náš nepřímý kop, který s přehledem zakončuje opět Mára. A když se na přelomu dvou poločasů třemi góly trefuje Jirka, je naše převaha potvrzena. A Mára ještě vše potvrzuje.

Po celý zápas máme fyzickou převahu, což rozhoduje utkání.

Výsledek tohoto utkání znamená konečné  první místo v nástavbové skupině.

Poslední zápas odehrajeme v sobotu 11. 6. 2016 od 11:15 hodin  proti Přelouči a zároveň od 13:00 hodin odehraje smíšený okresní přebor svůj poslední zápas proti Opatovu.

Zveme všechny žáky a rodiče obou soutěží na ukončení sezóny.

Plánovaný začátek ve 14:30 hod.

S sebou: věci na fotbal a dobrou náladu.