^ nahoru

Mladší žáci - TJ Lanškroun - odveta

Mistrovské utkání - TJ Lanškroun

Poslední utkání podzimní části soutěže 2014/2015.

sestava: Jiří Škrabal - Adam Vítek, Matěj Petr, Radek Cápal, Vít Hofman, Michal Smékal, Filip Ševčík, Jan Bárta, Martin Šmerda, Kristián Gallik, Jiří Doležel, Vojtěch Pudík, Bohdan Karel, Aneta Janštová, Tereza Širůčková, Tomáš Vrobel

branka: Smékal

Zpackané poslední domácí utkání, jehož výsled mrzí.

 SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun 1:3 (1:0)

Zápas začínáme ve velkém tempu a po několika šancích přichází naše první a zároveň i poslední úspěšné zakončení. V desáté minutě zahrává Jirka rohový kop po kterém Míša nekompromisně zakončuje. Dále držíme a diktujeme tempo zápasu. Soupeř jen sporadicky hrozí nákopy za naši obranu. Opět z naší strany přichází festival neproměněných šancí. V poslední desetiminutovce prvního poločasu se však obraz hry mění. Přestáváme kombinovat, nehrajeme aktivně a přizpůsobujeme se hře soupeře.

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním herně se vrátit do zápasu. Ale přichází třicátá sekunda a zároveň i osudné tři nakumulované chyby, které nás srážejí. Nakopnutý míč se kluci snaží řešit fotbalově, ale vše končí šťastným gólem hostujícího týmu. Tento vývoj zápasu kluci neunášejí a jen nakopáváme (odkopáváme) veškeré míče. Z následujících nakopávaných míčů přichází druhý gól hostí. Střela z poloviny hřiště končí v naší bráně. Následuje několik vyložených šancí, které opět nejsme schopni gólově zakončit. Korunou všeho našeho snažení je rozehrání standardní situace, kdy míč končí na kopačce soupeře ve vyložené šanci. A ten se ovšem nemýlí. Vrcholem naší neschopnosti je několik následujících šancí. Z metru před bránou trefujeme několikrát vedle, jdeme 4:1 a končíme akci u rohového praporku. A vyvrcholení? Tři zakončení na brankové čáře "trefují" brankáře a čtvrté končí na "zimáku".

V odvetě opět nedokážeme udržet hru a výsledek prvního poločasu. Na rozdíl od prvního zápasu nás soupeř v žádném případě nepřehrává. Bohužel nejsme schopni diktovat svoji hru po celý zápas a využití gólových příležitostí je více než žalostné. Jsme herně lepší, ale bez důrazu v zakončení to kluci nejde.

trenéři