^ nahoru

Mladší žáci - FK OEZ Letohrad

Mistrovské utkání - FK OEZ Letohrad

sestava: Michal Smékal / Jan Žouželka - Jan Žouželka / Michal Smékal, Matěj Petr, Jiří Škrabal, Radek Cápal, Filip Ševčík, Kristián Gallik, Vojtěch Pudík, Adam Vítek, Martin Šmerda, Jiří Doležel, Bohdan Karel, Jan Bárta

Přímý souboj o páté, respektivě o čtvrté místo aktuální tabulky krajského přeboru skupiny B.

SKP Slovan Moravská Třebová - FK OEZ Letohrad 7:0 (3:0)

branky: Smékal 3, Ševčík 2, Žouželka, Vítek

Dá se konstatovat, že do utkání vstupujeme v obráceném gardu oproti minulému střetnutí v České Třebové. Soupeř má jen jednoho hráče na střídání a několik hráčů, kteří věkově přísluší do starší přípravky. Již v páté minutě Filip střílí vedoucí gól utkání. Ve dvacáté minutě gólman Míša zahrává přímý kop z poloviny hřiště, který končí za zády soupeřova brankáře. Poslední gólová akce v tomto poločase přichází po rohu Jirky D., kdy zakončuje Honza Ž.

V úvodu druhého poločasu stojí za zmínku tyč Honzy B. Po čtvrthodině hry zvyšuje Filip na 4:0. Za dalších pět minut přichází další roh Jirky D. a gólové zakončení Míši. Za pouhou minutu opět Míša a branka na 6:0. Účet utkání uzavírá v poslední minutě opět po rohovém kopu Jirky D. umístěnou hlavičkou Adam.

 

Soupeř byl fotbalový a bojovný. Hlavně v prvním poločase, kdy jsme sice vsítili tři góly a neproměnili pokutový kop, ale převážně díky naší  nedůsledností se hrála vyrovnaná partie. Druhý poločas se již odehrává převážně na polovině soupeře. Opět naše kluky limitují špatně zvládnuté herní činnosti jednotlivců.

 trenéři